Kukuruz 2019

U prinosu i nekim drugim odlikama teško da ima konkurenciju.

Немој га тако хвалити да те сутра не изненади а знамо добро сви како знају да приреде лепу игранку ,било је тих година само их се понекад треба и присетити.:osmeh:
 
2017 opravdao je sva očekivanja.Prošle 2018 razvalio a sada tek treba da vidim šta će da kaže.Ne sumnjam uopšte samo me malo živcira što je trenutno kilav.Videćemo kad konačno sine.
 
Kod mene 9911 ide bas dobro. Kws kolumbaris malo zaostaje ali je i kasnije nikao iako su u istoj njivi. Nadam se da cu uspeti da u subotu ga ospartam i dodam mu jos malo djubriva. I od mene dosta mu je za ovu godinu. Jedino kako ga vreme posluzi. Nadam se ponekoj kisi i ne nekim visikim temperaturama.
 
moja dva centa stradalim kolegama

2014.g. smo u Slavoniji imale velike poplave. Što se tiče kukuruza agronomska preporuka nakon je bila da se u njih uđe što prije sa kultivatorom i dozom KAN-a. Dušik je ispran, a rahljenje je potrebno da zemlja prodiše od nakupljenih toksina.
Ja sam tako uradio gdje mi se činilo da ima nekakvog života i nisam požalio, kukuruzu kao da je iznenada svanilo.
 
DKC 5031

5ls22u.jpg
 
Nazad
Vrh