Kukuruz 2019

Јеби га пробам брже,спорије,дубље,плиће,спремач,полутешка дрљача ето како....Наше земље се лако спремају знам зашто ово питаш имам и ја где је пепео јбг једноставно тако али срећом ту сам посејао соју...Са кукурузом немам проблема мало сам чупавије спремио лепо никао ко четка било кише јбг да је нису најављивали ваљао бих све мало те џомбице да поравнам :osmeh:
 
U subotu prehranio turuz sa Kan-om 300kg/ha, taman sada ova kisa da rastopi kako treba.

bbva compass bank near me now


- - - - - - - - - -

Da li je neko koristio fitofert speed i vredi li to ista ili je i to sarena laza?

Ja sam jednom bio kupio i jedva ocistio prskalicu posle, gusili puzevi iako sam kroz sito sipao. Kad se sipa kao da sipas blato, tako izgleda.
E sad moguce da se to tada samo kod mene zalomilo tako, vise ga nisam posle toga uzimao. Presao na Slavol i sa njim sam zadovoljan.
 
Imam 10-ak jutara gde je kukuruz peti list i izgleda kao da stoji u mestu,zuckast je tanak,pa sam mislio sa necim da mu pomognem. E sad da li probati nesto od tih folijarnih djubriva ili mozda bolje odraditi Epin extra ili slicno
 
Imam 10-ak jutara gde je kukuruz peti list i izgleda kao da stoji u mestu,zuckast je tanak,pa sam mislio sa necim da mu pomognem. E sad da li probati nesto od tih folijarnih djubriva ili mozda bolje odraditi Epin extra ili slicno

Njemu sunce moze pomoci a sunca ce biti samo da prodje ovo cudo ,ipak ide leto iako to neizgleda tako {kod mene neko sece motorkom drva ,kisa pada ,mracno je, kao da je novembar a ne pola maja}
 
Moj kukuruz,čeka Sunce i prskanje.Slika od subote.
1c67e3a992af6120e632cad2c78940ee.jpg
 
I nije neki problem kasnije kad je toplije vreme prskanje kukuruza, jedino ako se vise ne vide redovi kukuruza, postoje odlicne preparate za uklanjanje sirokolisnih korova a visegodisnji sirak u kukuruzu ne bi trebalo biti ako je predusev bila soja ili suncokret.
Najveci problem je setva ko je jos ima.
 
Evo mog pionira p216...sejan je 16.04. Oprskan sa [FONT=&quot]Cambio + Nikosav max doza...imalo je puno sirka.Proslo je svega 6 dana od prskanja.Nadam se da ce ispasti dobro
18p5c8.jpg

24b3dag.jpg

[/FONT]
 
Nazad
Vrh