Kukuruz 2019

P0216
2hn2vbt.jpg

11sfgw9.jpg

11jncbt.jpg
 
Kolege jedno pitanje, prskao sam danas kukuruz i greškom u prskalicu nasuo 150 ml Kletoxa i isprskao jedan ha. Da li će šta smetati kukuruzu ?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Doza jeste slaba , ali škoditi oće , sad koliko ? Trebalo bi da preživi , a ti da jeftino kupiš školu da se skoncentrišeš. Samo kažem i sam sam radio slične stvari . Ostavi sjeme od tog kukuruza , pa sledeće godine pojačaj malo dozu . Za par godina dobićeš "ultra" kuruz.:osmeh:

Nego kakav pripravak od goluba spominjete , nisam u toku ?
 
Gledam ove vase fotke i divim se vasim kukuruzima koji lepo izgledaju,kod nas su još jako mali,a vidim svega prolazeci atarom ima i dosta prljavih,malo šokirani hemijom.
 
Doza jeste slaba , ali škoditi oće , sad koliko ? Trebalo bi da preživi , a ti da jeftino kupiš školu da se skoncentrišeš. Samo kažem i sam sam radio slične stvari . Ostavi sjeme od tog kukuruza , pa sledeće godine pojačaj malo dozu . Za par godina dobićeš "ultra" kuruz.:osmeh:

Nego kakav pripravak od goluba spominjete , nisam u toku ?
Pa golupciju supu. Em je ukusna, em je zdrava.No salu na stranu. Od golupcijeg djubreta koje se potopi u odredjenu kolicinu vode i odredjenog vrenja dobije se rastvor za folijarno prskanje. Kazu da dize iz mrtvih.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Doza jeste slaba , ali škoditi oće , sad koliko ? Trebalo bi da preživi , a ti da jeftino kupiš školu da se skoncentrišeš. Samo kažem i sam sam radio slične stvari . Ostavi sjeme od tog kukuruza , pa sledeće godine pojačaj malo dozu . Za par godina dobićeš "ultra" kuruz.:osmeh:

Nego kakav pripravak od goluba spominjete , nisam u toku ?
Pa golupciju supu. Em je ukusna, em je zdrava.No salu na stranu. Od golupcijeg djubreta koje se potopi u odredjenu kolicinu vode i odredjenog vrenja dobije se rastvor za folijarno prskanje. Kazu da dize iz mrtvih.:osmeh:
 
Imam prijatelja koji gaji golubove .Spremio mi je "10 -tak džakova od po 10-15 kg.Mi spremamo drugu turu,juče je potopljeno.
 
Sutra idem da špartam kukuruz koji je prskan.Ne znam kada se vide rezultati.
 
Nazad
Vrh