Suncokret 2019

Klikni na sliku da se uveca
Ma kliknuo sam ali suncokret ne vidim. Kao neki krov da je na slici.
Ja vidim ovo:
5631e4fd8e0be538e0a040e07a84709e.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja vidim sve slike odlicno od Milovana,cak preferiram manje slike,samo kliknes i odma otvori u full formatu sliku u new tab.Inace sa velikim slikama jedna stranica u temi postane 2 km dugacka,sa manjim slikama je sve nekako lepse i preglednije,bar meni.
@Jjova Niklo je sasvim lepo,NS Ronin,ali ima koji su sejali kasnije,njima sad nice.Bilo bi problema,ali padala je kisa danas,mislim da i pada trenutno,padace i narednih dana,stoga ne verujem da ce biti problem pokorica,nego voda po njivama,radice asovi i lopate.
 
Da li se suncokret u tom uzrastu moze prskati sa Listegom?

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ove godine su svi Sindžentini.Ovo je Kondi,sejan na 5-6 cm .
 
Kod nas je izbor hibrida pao na subaro, ali smo ga vratili zbog jako lose klijavosti i uzeli adagio i experto, predusevi su psecina, stocni grasak, i neuspela uljana repica, zaorano je 150kg/kj 6:12:24 na nekim parcelama a na nekim 150kg/kj 6:24:12, setva je obavljena na 23,5cm, nakon setve obavljena zastita sa 3,5l/ha gardoprima plus i 3,5l/ha totala, prvi put sejemo suncokret
9371dc44309ada3c73fb3dc7f76d88a4.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel nece biti mala doza Murala 26,5g/ha ? Planirano da se oprska sa 4 kesice 2,5ha ali je otislo manje vode i oprskano jos 50a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh