Novi član

Milicev

Novajlija
Učlanjen(a)
18 Nov 2018
Poruka
3
Lokacija
Umcari
Da se predstavim u ovom forumu.
Upisao sam se na ovaj forum iz prostog razloga jer me iteresuje poljuprivreda a ujedno sam otišao u penziju i nasledio sam nešto placa oko kuće od pola hektara što i nije malo parče zemlje za neku obradu kao sto je bašta i nešto za voćnjak. Inače sam po struci mašinac i mehaničar za automobile ali se nisam baš bavio tom strukom već me je situacija odvela u gradjevinu i održavanje stambenih zgrada gde sam proveo skoro 30 godina. Inače mehanikom se bavim kao amater jer moje automobile, dva benzinca i jedan dizelaš i sada frezu imt 506 održavam sam i skoro sve delove kupujem online preko interneta.
Poljuprivredom se nikad nisam bavio ali eto sada je došlo vreme da se oprobam i u ovoj struci ali samo za sopstvene potrebe. Znači sve strogo, kako bi rekli BIO, bez pesticida.
Koristim ovu priliku da pozdravim sve članove ovog foruma i nadam se dobroj saradnji jer ne poznajem baš dobro obradu zemlje i načine kako se sade biljke i voće.
 
Pozdrav. Redovno pratite teme i videćete da uvek ima ponekog ko radi drugačije....
 
Nazad
Vrh