Dragi ljudi, dobri moji forumasi....veliki pozdrav

yuabra

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2018
Poruka
135
Lokacija
Beograd
::spreman na sve::

Drage kolege, forumasi,
zivim i radim u Beogradu, imam 37 godina, i bavljenje poljoprivredom je moja dodatna delatnost.
Apsolutno nemam iskustva u ovoj bransi, polako ucim i to je glavni razlog registracije i zelje da se aktivno ukljucim u pracenje foruma.

Domen u kome ja mogu da pomognem je vezan za bankarstvo i sve sto vas zanima na tu temu u najsirem mogucem smislu.

Ono sto je za mene najznacajnije je da sam pre nekoliko dana, posle godinu dana ozbljne pripreme, posadio svoju prvu plantazu lesnika u jednom malom mestu, opstina Obranovac , povrsine od 2ha :cool:
Planiram prosirenje do 5ha i dragocenim mi je svaka vasa pomoc i podrska, razumevanje za glupa pitanja :) i sl.
Euforican sam oko buduceg druzenja, razmene iskustva, misljenja i potencijalnih sklapanja novih prijateljstava.


Veliko hvala svima koji su procitali ovaj post.

Pozdrav
 
Imam samo nekoliko stabala za kuću. Imao sam više,ali bio je sav nekako nejednak,pa sam povadio. To je jedan razlog vadjenja,drugi je-nisam stigao da sve to održavam kako treba. Ušao sam malo naivno u tu priču. Govorili su mi da tu nema mnogo posla,a ustvari nije baš tako.
Sad mi je na toj parceli lucerka.
Postoji na forumu tema o lešniku,tu ćeš dobiti dosta korisnih informacija.
Srećno!
 
Imam samo nekoliko stabala za kuću. Imao sam više,ali bio je sav nekako nejednak,pa sam povadio. To je jedan razlog vadjenja,drugi je-nisam stigao da sve to održavam kako treba. Ušao sam malo naivno u tu priču. Govorili su mi da tu nema mnogo posla,a ustvari nije baš tako.
Sad mi je na toj parceli lucerka.
Postoji na forumu tema o lešniku,tu ćeš dobiti dosta korisnih informacija.
Srećno!

Nadam se da to nece biti i moja sudbina. Ne bi bilo dobro obzirom da je ulozeno vec mnogo vremena, truda u novca, a tek je pocetak.
Definitivno ima posla. E sad, vreme ce pokazati koliko angazovanje je potrebno. Za sada mogu samo da komentarisem ovu pocetnu fazu.

Da, bas u ovom periodu citam opstu temu o lesniku. Ima svega ali mogu da se usvoje i neke pametne stvari.

Pozdrav komsija
Ziv bio :)

- - - - - - - - - -



Hvala ti prijatelju PG Krnac.
Bolje te ja nasao :)
Cestitam na devetogodisnjici clanstva i aktivnog ucesca.
1696 poruka.... respektivno....bravo !!!
 
::spreman na sve::

Drage kolege, forumasi,
zivim i radim u Beogradu, imam 37 godina, i bavljenje poljoprivredom je moja dodatna delatnost.
Apsolutno nemam iskustva u ovoj bransi, polako ucim i to je glavni razlog registracije i zelje da se aktivno ukljucim u pracenje foruma.

Domen u kome ja mogu da pomognem je vezan za bankarstvo i sve sto vas zanima na tu temu u najsirem mogucem smislu.

Ono sto je za mene najznacajnije je da sam pre nekoliko dana, posle godinu dana ozbljne pripreme, posadio svoju prvu plantazu lesnika u jednom malom mestu, opstina Obranovac , povrsine od 2ha :cool:
Planiram prosirenje do 5ha i dragocenim mi je svaka vasa pomoc i podrska, razumevanje za glupa pitanja :) i sl.
Euforican sam oko buduceg druzenja, razmene iskustva, misljenja i potencijalnih sklapanja novih prijateljstava.


Veliko hvala svima koji su procitali ovaj post.

Pozdrav
u kojoj banci radiš?ima i u somboru bankara koji su sadili lesnike :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh