Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ganci se pokazali pogubni za Orlove...
 
cini mi se da se istorija ponavlja,samo da je mrdju stavio umesto pantelica,lakse bi mi bilo...
 
Sramota kakve najave su bile orlovi jbt...nisko lete,neka krenu odmah kuci..onaj vata loptu rukom u sesnajstercu u kojoj on ligi igra covece bruka...sramota,i na kraju ce da se vade varijantom kao ako ovi pobede ove pa mi pobedimo ove i ovi ce igrati x i imamo sanse za drugi krug kao i sve nase reprezentacije ista pesma uvek samo drugi teren ::lose:: ::lose:: :nono:
 
Aj sada koliko vas se hvalilo sa ovim istim timom? :sta:

I sa njihovom igrom su tamo, oni su otisli i oni su zasluzni za sve uspehe a isto tako i za poraze. Nemam razloga da ih mnogo krivim jer verujem da su zeleli sve najbolje i u toj zelji sagoreli.
Do pobede nad Nemackom pozdrav! :ppozdrav:
 
Hehehehe

Zbog ovakvih komentara bih najvise voleo da pobede Nemacku! To je isto kao kad navijas za jedan klub i on odigra lose i onda krenes da ih pljujes, e od toga nikad pravi navijac, za to je potrebna neka ljubav!
 
Orlovi ili manekeni?
Svi se izgleda cuvali za Nemce... Gana je sitna riba... e pa vidi sad
I jos nesto, da li ti svi orlovi znaju gde im je maticna zemlja posto u njoj nikada nisu igrali fudbal, a i ovi sto jesu... hm... gde li im je srce
 
pa i ja bi volio da pobede i u finalu a ne samo svabe ali jedno su zelje drugo je realnost
 
orlovi se vracaju kuci ,to je zalosno ali istinito,Nemce da pobedimo tesko mozda nereseno ,a moze da se desi da pobedimo i Nemacku i Australiju i da ne odemo dalje ... :sta: :udri:
 
Zelim da pobede, ali vracaju se kuci vrlo brzo.....

Bolje da su mene stavili u prvi tim... :haha: :haha: :haha:

9unki8.jpg
 
Ma kakav ragbi!! tako ocajnu igru jos nisam video a znao sam da ce se to desiti kad god izgledaju odlicno oni zeznu! prvo u mesto Zigica trebao je da bude Mrdja i kad smo u drugom napadali pre penala pao bi gol.Kuzmanovic je ucinio ono sto ne sme da se uradi ni u ligaskim utakmicama a kamoli na SP... ruka je isla ka lopti ne lopta ka ruci,cist PENAL! da se to nije desilo nasi su dobro krenuli jos bi napadali i pao bi gol verovatno...
@smedic to sto ti pricas je ok ja veoma volim Srbiju i uvek cu navijati za nju,ali da smatras ovo pljuvanjem nije ok samo pricamo o tome kako su jadno igrali!
 
Izgubili - izgubili. I šta sad? Zna se da skoro svi naši timovi prvu utakmicu izgube jer im euforija udari glavu, ali onda kad se malo olade, drugu utakmicu dobiju.
Slažem se da će protiv Nemaca biti izuzetno teško, ali isto tako smatram da nije sramota izgubiti od Nemaca.

Mene samo nerviraju komentari tipa "nismo imali sreće" i "sudija je bio protiv nas" koji se večito vrte posle SVAKE izgubljene utakmice! Zašto je tako teško reći: "protivnik je igrao bolje i svaka mu čast" ? Budimo ljudi!
 
Kuzmanovic je napravio glupost (veliku).Nasi su se stisnuli i usrali,cekali da udju sa loptom u gol.Navijacu za nase i kad budu gubili sa 8-0 i to je za ljude :kisa:.Nemci su napadali i u 46-om minutu i u 91-om.Tako se dobijaju utakmice,borbom.Verujem da ce nasi protiv nemaca tako igrati jer nemamo vise sta da izgubimo.Jedva cekam petak... :bravo:
 
Daj Bože da prođemo dalje!!! Ali ako su se možda potukli ili posvađali u svlačionici (kao obično).švabe će nam natrpati mrežu.
 
neka ostave vidica i ivanovica pozadi i lazovic napred i onda bi i imali eke sanse . Ostali samo smetaju
 
Hm,o;igledno trebali bi da batalimo sistem 4-4-2 , a od "novih" igrača mrđa. tošić, lazović...žigić i pantelić da odmore malo,,,,i da počnu da grizu od početka utakmice....mada protiv nemačke se retko ko(čitati:niko) ne vadi....
 
Protiv Svaba i da igraju u formaciji 10-0-0 ima da nas napune... Svabe su dosad od svih reprezentacija ostavili najjaci utisak.
 
Pa lako je njima kad su igrali sa slabim protivnicima....................
Da ih vidim kad udare na nas (nebeske), tesko njima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh