Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kakav je to uspeh bolje :sta: bolje da su ostali kuci nego da se brukaju
 
I ovaj Antic lupa gluposti!!! Al sta ce, mora da brani svoje nesrece kad ih je odveo tamo.... :udri: Pa kad protiv ovih nismo mogli da uradimo nista, sta ce Svabe tek da nam urade :sta: :sta:


peto1 je napisao(la):
Jedno cebovanje u sobi ne bi mu skodilo.


Cebovanje nego sta :bravo: :bravo: :bravo: Udri stoku!!!! :zli:
 
Prijatno sam iznenadjen igrom "slabijih" reprezentacija, pogotovo reprezentacija africkih zemalja, koji igraju lepo od noge do noge, a ovi evropljani skroz zatajili, mozda najplaceniji igraci nisu i najkvalitetniji... Primetio sam da igraci ne idu samostalno u napad, nema driblinga, 1 na 1 nego staticna igra i dodavanje u odbrani pa onda sut napred i sta bude... Imao je mesi par prodora ali daleko manje nego u klubskom takmicenju, ostali neprimeceni.
 
Posle bitke su svi generali, ali ja sam i nedavno ostavio komentar da je prvi krug nasa realnost. Ne znam zasto to nekoga ljuti, ali cinjenica je da se digla (kao i uvek) prevelika euforija oko ucesca i mogucnosti naseg tima na zavrsnici nekog takmicenja. Jednostavno, mi smo druga liga svetskog fudbala i uvek cemo tamo ostati, svidelo se to nekom ili ne! Prognoza do kraja - 1 osvojen bod.Daj boze da gresim...
 
Ma prava sramota, bolje da nisu ni isli da se brukaju, ili nek izgube CASNO pa makar i 4:0 a ne crveni karton i namerno igranje rukom, da li je to fudbal ili rukomet? Ja bi mu dao dva crvena!!
 
Ma ljudi Gana je ekipa koja igra na snagu, mi smo tanki za njih u tom pogledu, da su malo tehnicki potkovani razbijali bi sve od reda... zatvorili su nam bokovo nase glavno oruzje krasic kao da nije igrao, i glavno je sto Lazovica ne ubaci pre mesto Zigica, nemoze Zigic d aosoli sa njmia videli ste da su kao divlje macke lete po terenu, Antic je dobro osmislio taktiku u prvom da im na brzaka iz prekida da go i sa dugim loptama i iz kornera na Zigica, ali prc zatvorili ljudi nase bokove i nismo mogli prici...

Sve u svemu da ne bi ruke ostalo bi 100% 0-0 i imali bi sada bod veliki kao kuca...realno je bilo 0-0.

Ostane nam veceras da navijamo za X Svabe-asutrlaija da bude nereseno to nas mnogo vadi...

Videcete da ce i svabe proci kao bosi po trnju sa Australiom, sve su ekipe jake na ovom SP, jace nego ikada nema vise faforita svi igraju fudbal, jos cekam d avidim Spaniju i Holandiju ako i oni se budu natezali, definitivno ce prvaci biti neki totalni autsajderi...

Srbija samo pobedom nad nemcima ima cemu da se nada u zadnjem mesu protiv Australije, videcemo u kakvoj su formi svabe kroz pola sata i znacemo kakve su nam sanse...

Ipak velika je cas ucestvovati na svetskom prvenstvu, sta reci za Francuze dali rukom go u kvalifikacijama i osli za Afriku, i imali su stya da pokazu kao babe igraju nije ni cudo sto smo bili prvi u grupi...

I nagledacemo se ove godine mnogo iznenadjenja vise nego i kada, pre je se znalo ko ce pobediti samo nije znalo sa kojim rezultatom, a danas nijanse odlucuju, tj. u ovo do sada meceva na SP se sve svelo ko ce goga da prevari nekim trikom da da taj bedni go za 1-0 pa da se onda povuce i da ceka kontre, nema onog napadanja, 1-1 suteva sa svih strana, samo se nesto mulja i oteze kao da prvi put igraju fudbal...

Nadam se da ce Spanija i Holandija da nastupe u svom izdanju a mozda i Brazil da nekoga prekaze kao nekada, da se ide u napad i sa 1-0, e to je klasa i fudbal, sve je do trenera ne do igraca kako oni postave igru tako i bude...

Odoh u off :haha:
 
Slazem se skoro sa svim!!
A taktika Gane kao Intera a Inter osvojio sve sto je mogao :cao:
 
Momci odličan početak.Da smo pobedili ne bi otišli u drugi krug.Vidite da mi bolje igramo sa 10 ugrača.Mi se najbolje pokažemo kad je kruto.Nemci će nas podceniti i eto nama šanse.Srbija u finalu :bravo:
 
Zoran0230 je napisao(la):
Momci odličan početak.Da smo pobedili ne bi otišli u drugi krug.Vidite da mi bolje igramo sa 10 ugrača.Mi se najbolje pokažemo kad je kruto.Nemci će nas podceniti i eto nama šanse.Srbija u finalu :bravo:
A da im damo igraca prednosti da se sto vise opuste (i ovako igramo bolje sa 10)
 
E evo konacno Svabe u pravom izdanju, ovako se igra fudbal, nadam se da ce sa nama da podbace partiju, a ako ovako nastupe nama je mrka kapa, nas samo vadi pobeda sa svabama, a toga sam se i bojao, i uvek ostane na kraju da zavisimo od drugih rezultata a ne od svojih sto ih propustimo...

Prva ekipa koja je dala 2 gola u prvom poluvremenu za sada a mozdda ih i jos bude do poluvremena
 
tečo.mi smo nacija inata,na muci se poznaju junaci,Nemce ćemo mi pretrčati da će nas pamtiti.Antić je dobar trener-izvući će on maksimum.mirno spavajte-Srbija ide u finale
 
Vec dali 4 komada.

Dukanac je napisao(la):
Ljudi, gledate li sta rade Svabe?! Mislim da je bolje da nasi ne izlaze da igraju sa njima... :haha: :haha: :haha:

Bilo bi bezbolnije da se uknjizi 3 nula nego da nam daju 6-7
 
Ma pune ove ko nesrece a ima jos 15 min da igraju, bice jos golova... Nama ce da strpaju 8 komada... :haha: :haha: :haha:
 
Sa Ganom ćemo ih videti.Gana je snažna,brza,jednom rečju fizički superiorna ekipa što krasi afričke zemlje.ONI više nisu za podcenjivanje-Kako su francuzi kao svetski prvaci prošli sa njihovom kolonijom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh