Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jbt morate bas na svakoj temi da lupate gluposti i da se zezate :haha: vidim da ste ok likovi i dobri ljudi ali kad ste u jednoj ekipi pa u istoj temi ,od te teme ce se videti samo katanac :p hahha
 
Čovek je u pravu! ::namigivanje:: Ajde Kengure! Pravi se da navijamo! Ili tako nešto! :haha:

Ali KAKO je Brazil mogao TAKO da popu*i!!! :sta:
 
Pa slažemo se kao naš tim na ovom svetskom, dobri likovi sa lošom igrom (mi ovde uvek stavimo temu u off) kao što naši staviše svetsko u off :haha: :cool:

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Jašta! Samo nam fali kolega sudija Malinarac... ovaj... Dukanac! Ali bi tada bilo fešte! :haha:

Nego je li neko pratio utakmicu Brazila?? Ja totalno zaboravio na vreme pa nisam gledao... :udri:
Šta je presudilo da izgube? Umalo me šlog nije strefio kad sam čuo!!
 
U ovakvim trenucima mi je drago što se ne bavim kladionicom... Ala bi na ove bizgove pukao paraaaaaa! ::lose::
 
E i to, prekide se neka tradicija kvaliteta. Naravno ne mogu biti večno prvi,tako i treba da bude.
Treba dati šanse i drugima neka se i oni raduju :bravo:
Ko pobedi blago meni.
Ili idu Švabe ili Srebrni, a još igraju i meč pre finala.Neko od njih je prvak :sreca:
 
Samo da ne prođu svi kao Mađarska... Od kad su ih Nemci onomad pre Velikog Potopa porazili, ne mogu doći k sebi što se fudbala tiče...
 
kombajner je napisao(la):
neverovatna utakmica URUGVAJ-GANA pobeda urugvaja u penalima ...

E neka vala! Neka im sad vuvuzele sviraju posmrtni marš, da im hebem tu afričku "kulturu"! ::lose::
Post je spojen: [time]субота, 03. јул 2010. 09:11:50 MST[/time]
_________________________________________________
I naravno... NEMAČKA! :haha:

Samo mi možemo da se pohvalimo da smo ih pobedili. ::namigivanje:: Zato nam svi ostali hebu mater, jerbo smo ih tako razgoropadili da otad sve redom pobeđuju 4:0! :haha: :haha: :haha:
 
tako se igra fudbal - nemci su zakon, igraju ljudi od prvog do zadnjeg zvizduka, gaze, krse, lome sve pred sobom, ko da su igrali protiv drugoligasa a ne protiv argentine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh