Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Deni

Član
Učlanjen(a)
15 Maj 2009
Poruka
1.023
Lokacija
Temerin
Polako al sigurno bliži se dan otvaranja SP- u fudbalu, , kako,ko, gde gleda utakmice,(kući ,sa društvom ,negde organizovano,uz pivo) favoriti za naslov? ..... Srbija među favoritima?
 
Plasirali su se lepo, svaka čast, sad sam nešto mišljenja da će da se obrukaju ko protiv Argentine.
 
mims je napisao(la):
Plasirali su se lepo, svaka čast, sad sam nešto mišljenja da će da se obrukaju ko protiv Argentine.
nebi trebali,ako ove godine ne napravimo nista onda necemo nikad
 
Mislim da je veliki uspeh sto smo stigli dovde i ne treba previse ocekivati od plavih..... :ppozdrav:
 
Prva utakmica rešava mnoge stvari (maltene sve), posle sa Nemcima verovatno x.....
U svakom slučaju biće dovoljno izgovora za pivo, samo da bude dovoljno piva ::namigivanje::
 
Dukanac je napisao(la):
Mislim da je veliki uspeh sto smo stigli dovde i ne treba previse ocekivati od plavih..... :ppozdrav:
Ja sam na prošlom svetskom prvenstvu u Nemačkoj navijao za plave a sad ću za crvene. :haha: :haha: :haha:
2i20veq.jpg
 
ma mnogo seru na tv i reklamame naš fudbal je očajan
plašim se da će da nas patošu kao prošli put da vide gde su
inače od 2000 god negledam fudbal jer tu svega ima sem fudbala :cao:
 
Sve pesimista do pesimiste, cast izuzetcima!!!
Ako budemo u grupi na istom mestu kao i Engleska u svojoj znaci da ih masimo i igramo sa Slo ili SAD.

Ja cenim Cetvrtfinale! :ppozdrav:
 
kloki je napisao(la):
ma mnogo seru na tv i reklamame naš fudbal je očajan
plašim se da će da nas patošu kao prošli put da vide gde su
inače od 2000 god negledam fudbal jer tu svega ima sem fudbala :cao:
:D
 
Verujem da ce nasi prvi krenuti kuci sa svetskog prvenstva i to je uspeh sto su se plasirali za SP.
 
E ovome se nisam nadao uopste... ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: A i ona konjina sta hvata rukama loptu, je*o li ga ko ga je odveo tamo!!! :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
 
ljudi bolje da nismo gledali Gana nam da go iz penala i pigode dve stative :udri:. E Anticu doveo si ti pilice a ne orlove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh