Poljoprivredna enciklopedija KWS pšenica 2018
Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Prodajem : šestorednu sejalicu NODET, samohodni krunjač i kolica (prikolicu)

Član mikulaš avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Poruka
    852
    Zahvalio se
    1,028
    Zahvaljeno 516 puta na 183 poruka
    Downloads
    22
    Uploads
    0

Prodajem : šestorednu sejalicu NODET, samohodni krunjač i kolica (prikolicu)

Prodajem očuvanu šestorednu sejalicu NODET sa širokim zadnim točkovima i kontrolom setve koja broji svako posejano zrno na svakom redu posebno, pločama za suncokret i kukuruz. Sejalica je u dobrom stanju i spemna za setvu i ja sam prvi vlasnik sejalice, cena 2200e.

Samohodni krunjač velikog kapaciteta, sa Rakovica 60 motorom. Krunjač je u odličnom stanju,cena 2600e.

Takođe p
    rodajem prikolicu pravljenu za prevoz 12 redne sejalice, a može da se iskoristi i za prevoz kukuruznog adaptera ili za bilo šta pošto je veoma jaka i masivna. Na njoj su oba točka nova, cena 550e

MIKULAŠ-PADINA
    063/8-669-288

Poslednji uredio mikulaš; 07-11-18 u 20:10.

Član mikulaš avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Poruka
    852
    Zahvalio se
    1,028
    Zahvaljeno 516 puta na 183 poruka
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    - - - - - - - - - -

Sejalica prodata, a krunjač i prikolica aktuelno i dalje.

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.