Okupljanje

Druženje u Somboru trajalo 20 sati i kratko beše.U Vršcu nisam bio ali verujem da je isto prošlo kao i u Somboru.Ko nije nikada došao na druženje ne zna kako to u stvari funkcioniše ali evo prilike da se uveri a biće ih još(prilika).
Nevaljaju ta nasa druzenja jer nisu u skladu sa srpskom tradicijom.Svi se smejemo i šalimo a niko da se pobije i pesnicama razresi ko ima veću tastaturu kod kuce:haha:
 
Volim popiti,volim zagalamiti,.ebem onog ko će mi zabraniti. :haha: P.S.Nismo neandertalci da ne znamo da se ponašamo.Uglavnom na okupljanja dolazi standardna ekipa gde se svi dobro poznajemo a uvek dođe i neko nov pa proširujemo prijateljstva i naravno vidike.
 
Nisam znao da to treba da traje deset i više sati. Išao sam na soluciju da bude pristojna cena konzumacije,kao i ambijent i muzika. A i vreme od šest-sedam sati. Sad stvarno ne znam šta da uradim,a da svima odgovara. Da zovem,pa da menjam uslove,pitanje je da li će to gazdarica prihvatiti,a takodje je pitanje da li će to i forumasima odgovarati. Ne znam,stvarno... Ako hoćete,ja cu otkazati,pa neka neko drugi organizuje.
 
Pitaj samo da li može od 13 h umesto od 16 h i to je to.Ako može,može ako ne može nije greda tamo smo od 16 h.Platili bi dodatno za ta 3 sata.
 
Hajde kod milovana da vidimo kakva je situacija?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pa ništa onda, ajde da vidimo tu ekipu, ja zaista volim druženje, ali postanem malo nestrpljiv posle 3-4 sata žuljanja dupeta pa da pričam i o 558 koji neobično cenim kao najboljeg orača čak i bez žute ručke.
 
Poneću ako imam na stanju.Lepa je ali sam se zeznuo i nisam ubacio kožure,hrskavice i delove papaka u smesu pa se raspada prilikom sečenja i trebao sam sitnije iseckati jezike i srca.Sledeće sezone ide mašinsko seckanje uz pomoć bubrega za čvarke.
 
Mislim da nemas potrebe da se stidiš i pravdaš, jer sam siguran da je i takva duplo bolja od moje. Inače, lani je bila kao iz čitanke.

Ličiš mi na mene kada se počnem pravdati što mi zupčanik nije sa baš najboljom geometrijom..:haha:
 
Ne znam kako to ide kod vas ali ja obavezno nešto od prerađevina moram da zeznem pa moram da tešim samog sebe. :osmeh: Što bi rekli stari majstori:"Kad se osuši,zateće se". :haha:
 
Januar nije ni gotov a ti kao nemaš na stanju...A ja kad dođem u julu pa bude. Ajde, nemoj nas ovde zajebavati. :osmeh:
Nego ti ponesi to tajno pa mu podaj, kao zupčanici neki u kesi, nešto da mi uradi kolega. :haha:
 
Kod suraka smo ubacili sve sto ide za svarglu i za belu kobasicu i sve samleli na sitnu sajbu na masini. Mogu reci da je dobro ispalo. Mi svraglu pojedemo a bela ostane jer se slabo jede ovako se bolje iskoristi materijal.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh