Okupljanje

1. Spajki
2. Matić
3. Darko Dren
4. Zarkovmali
5. Frenky
6. Goran G.
7. Mims
8. Branković
9. Dragan Kovacev
10.Dejaaa
11. Attila
12. Nikola Indjija
13. Tomislav n
14. Milan 89
15. sasamatic
16. mcbaycow
17. emigrant
18. Rasa91
19. Mladen87
20. mucobieno
21. mims-drug
22. Sava Bata
23. KAMENI
24. Bojcetic
25. slobapatrola
26. banePa
27. milan_spay
28. malaksalo
29. Sale ratar
30. Nikola Ilić
31. RatkoPa
32. Kum Bojan
33. Dobrinčan
33. Aleksa 57
35. Miladin n
36. Filip
37. Rodic
38. petarkrsmanovic
39. Zeljko 025
 
Poslednja izmena:
Sta bi sa deteljima,od koliko sati krece okupljanje i je l mogu da naletim bez prijavljivanja ako mi slucajno iskrsne da mogu da dodjem?
 
Mesto je "Zabranska bajka",izletište Zabran,Obrenovac.
Vreme...Prvo je bio dogovor od 15:30(16) do 22 (22:30)
Matić je predložio da okupljanje počne ranije. To ću znati da li je moguće kad budem zvao da kažem koliko nas je na spisku. Zvaću u utorak. Ako još neko želi,neka se javi. ::super::
............................@brankovicu daj broj teleona
 
Evo mog broja:
063 80 27 899

Napisacu u petak puteve kojim možete doći,a kome treba još neka informacija,slobodno može da me pozove :ppozdrav:

Petar90
Neće biti problem ako dodješ.
Ne znam sad tačno da li će okupljanje početi pre pola 4,znacu u petak u toku dana. Tad ću se čuti sa gazdaricom,pošto inače treba da potvrdim broj ljudi.
 
Poslednja izmena:
Svima koji dolaze na okupljanje zelim lep provod ,iako sam se radovao susretu jer zelim i licno da upoznam dosta clanova ovaj put necu moci da dodjem jer sam obecao ocu da cu mu pomoci oko pripreme i setve jecma a po svoj prilici ce to biti u subotu .Dakle uz jedno izvinjenje jos jednom lep provod:ppozdrav:
 
Ja trebam u Melenci po neke svinje,ako slucajno ispadne da ne idem u subotu vec neki drugi dan dolazim,al ne smem da garantujem nista...
 
Koliko god ima gazdarica ako je mladja od 45 podmeću da se zrtvujem za dobrobit srpskog seljaka

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Gde je onaj stari Peto?
Afrička šljiva i gas a kod matorki ne ide se u brazdu nego U OTKOS ( dlakave su) citao sam u jednoj knjizi!
A vlat ko u popa vrat
Strnjika treba tarup djed mi pričao, dok sam mu objasnjavao sta su higijenski ulišci!!



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh