Okupljanje

Ja ću morati da preskočim ovo okupljanje..jbg...zvali me taj dan i na punoletstvo i na drugu stranu na krštenje...
 
Samo sam mlad clan :osmeh: Al volim i ja da potegnem :osmeh: u krajnjem slucaju stan u Beogradu prazan pa ima gde i da se spava :ppozdrav: Samo da se obaveze usklade.
 
A što ne bi moglo? :osmeh:

- - - - - - - - - -

1. Spajki
2. Matić
3. Darko Dren
4. Zarkovmali
5. Frenky
6. Goran G.
7. Mims
8. Branković
9. Dragan Kovacev
10.Dejaaa
11.Talianu
12. Nikola Indjija
13. Tomislav n
14. Milan 89
15. sasamatic
16. mcbaycow
17. emigrant
18. Rasa91
19. Mladen87
20. mucobieno
21. mims-drug
22. Sava Bata
23. KAMENI
24. Bojcetic
25. slobapatrola
26. banePa
27. milan_spay
28. malaksalo
29. Sale ratar
30. Nikola Ilić
31. RatkoPa
32. Kum Bojan
 
Poslednja izmena:
Ja bih još predložio, a nadam se da većina ovdašnjih članova nema ništa protiv, da na okupljanje, ukoliko žele dodju i članovi iz drugih država (nekada naših republika). Dakle, Hr, Cg, RS, Slo, itd. Zašto da druženje ne primi nešto viši (da ne kažem internacionalni) nivo ukoliko ljudi žele da dodju obećavam u ime svih da će imati lep i prijatan provod..
 
Na druženja su svi dobrodošli,nebitno iz koje su zemlje ili dela Srbije.Član @tine je iz Slovenije pa redovno dolazi na okupljanja koliko ja znam.Možda je protiv pravila foruma ali možda bi moglo u svakoj temi okačiti link ka temi Okupljanja da bi posetioci svih oblasti foruma bili informisani o dogadjaju.Neka admini odluče o tome.
 
A što baš ja?

Mora neko biti prvi :osmeh:

- - - - - - - - - -

Ja bih još predložio, a nadam se da većina ovdašnjih članova nema ništa protiv, da na okupljanje, ukoliko žele dodju i članovi iz drugih država (nekada naših republika). Dakle, Hr, Cg, RS, Slo, itd. Zašto da druženje ne primi nešto viši (da ne kažem internacionalni) nivo ukoliko ljudi žele da dodju obećavam u ime svih da će imati lep i prijatan provod..

Naravno,svi su dobrodošli :ppozdrav:
 
Ja bih još predložio, a nadam se da većina ovdašnjih članova nema ništa protiv, da na okupljanje, ukoliko žele dodju i članovi iz drugih država (nekada naših republika). Dakle, Hr, Cg, RS, Slo, itd. Zašto da druženje ne primi nešto viši (da ne kažem internacionalni) nivo ukoliko ljudi žele da dodju obećavam u ime svih da će imati lep i prijatan provod..

To je i do sad tako bilo, t.j. svako sa foruma je dobrodosao na okupljanja, koliko je meni poznato.
Na zalost sad nemam mogucnost, necu stici na okupljanje, ali zelim lepo druzenje svim dobrim ljudima!
 
Nazad
Vrh