Okupljanje

Trenutno je na spisku 35,ali ima tu još dva tri člana koji možda neće doći...
 
Rekao sam danas oko jedan kad sam zvao da će nas biti oko 40. Nisam očekivao da će se spisak smanjiti. Ne treba niko da plaća ko neće doći. Već su neki to i ponudili.
 
Jel ide neko preko Neuzine jer nam se ekipa predomislila pa da ne idem sam ili ako ima nekog usput pa da idemo zajedno glupo je da sam idem a možda bi neko išao a nema prevoz.
 
Bojcetic odustao

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Moram da odustanem. Bager danas u vocnjaku nije uspeo da zavrsi. Brankovicu ako imas materijalne stete mojim odustajanjem javi racun i uplaticu koliko treba.
 
Ne treba da plati ko ne dodje,ne brinite za to.
Očekivao sam da će biti više ljudi jer sam mislio da ova lokacija mnogima odgovara. Ali,dobro,šta je,tu je :ppozdrav:

Dejaaa
Reci ime drugara da ga upišem.
 
Da pojasnim rute iz nekoliko pravaca:

Stari novosadski put preko Indjije i Pazove Nove i Stare:
U Batajnici (gledajući iz pravca Nove Pazove) skenuti desno kod crkve,pa preko pruge i kroz Ugrinovce do zagrebackog autoputa. Slediti putokaz prema Beogradu,pa izaći sa autoputa na isključenju prema Čačku.
2) Nastaviti do isključenja za Obrenovac. Nastaviti dalje kako put vodi. Na ulazu u Obrenovac je kružni tok. Iz kružnog toka izaći na prvom isključenju. Sa leve strane ćete videti bazene,sa desne pumpu. Nastaviti samo pravo i restoran je posle negde oko kilometar sa desne strane.

Novosadski autoput,a isto važi i za one koji idu zagrebačkim:
Slediti pravac prema Čačku,a dalje pročitati pod 2) iz prvog dela poruke

Niški autoput:
Na ulasku u Beograd,ići na isključenje sa autoputa prema Obrenovcu. Prolazi se pored sajma i samo pravo kako put vodi do Obrenovca do kružnog toka i iz njega se isključiti na prvom izlazu. Dalje pročitati pod 2)

Ibarska magistrala,Lazarevac:
Sa te strane dolaze Darko i Saša Matic.
Darko,zovem te pa ću ti objasniti,posto si vec bio u Obrenovcu,lako ćeš se snaći :osmeh:


Iz pravca Surčina,Jakova,Progara,Mihaljevaca:

Predje se preko mosta kod Termoelektrane.
Čim se predje most,ide se levo. Onda kako put vodi i posle otprilike 3-4 km,dolazi se do semafora na kom se ide pravo. Sledeći semafor je posle 150-200 m i tu se ide levo. Tim putem se ide oko 1,5 km i dolazi se na raskrsnicu gde se moze ići levo i desno,skrenuti levo. Posle oko jedan km,restoran je sa desne strane.

Iz pravca Pančeva i Zrenjanina:
Posle pančevačkog mosta desno pa pratiti putokaz kuda ide tranzit prema sajmu. (može i kroz grad,ali nisam siguran da cu dobro objasniti)
Od sajma pravo prema Obrenovcu do kružnog toka,pa dalje pročitati pod 2) iz prvog dela poruke.

Nadam se da sam obuhvatio sve pravce odakle dolazite.Ako sam neki preskočio,recite.

Pretpostavljam da većina vas ima navigaciju na telefonu,ali nije na odmet i ovo da napišem.



Moj broj telefona je:
063 80 27 899
Slobodno zovite šta god da zatreba :ppozdrav:
Sutra ću javiti još neki detalj ako bude,a ako još neko želi,nije još kasno da se prijavi. :ppozdrav:

Još da dodam,danas sam prolazio,pa sam se setio da nisam napisao.
Postoji još jedan kružni tok (novi) koji se nalazi dolazeći iz beograda neposredno pred ulazak u Obrenovac. Ali ima tabla,putokaz na kome piše Obrenovac,samo sledite to obaveštenje i nema problema.
 
Nazad
Vrh