Okupljanje

I ja nisam 100%siguran da cu doci.Postoje male sanse da necu moci da dodjem ali do subote ujutru neznam nista sigurno

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Meni je jako zao sto su se namestili neki poslovi i nikako nisam mogao da dodjem. Bila želja da se nastavi divan sa clanovima koje sam upoznao rAnije i da upoznam jos ljudi, ali ne vredi. Lep provod i zavidim vam.
 
Da pojasnim rute iz nekoliko pravaca:

Stari novosadski put preko Indjije i Pazove Nove i Stare:
U Batajnici (gledajući iz pravca Nove Pazove) skenuti desno kod crkve,pa preko pruge i kroz Ugrinovce do zagrebackog autoputa. Slediti putokaz prema Beogradu,pa izaći sa autoputa na isključenju prema Čačku.
2) Nastaviti do isključenja za Obrenovac. Nastaviti dalje kako put vodi. Na ulazu u Obrenovac je kružni tok. Iz kružnog toka izaći na prvom isključenju. Sa leve strane ćete videti bazene,sa desne pumpu. Nastaviti samo pravo i restoran je posle negde oko kilometar sa desne strane.

Novosadski autoput,a isto važi i za one koji idu zagrebačkim:
Slediti pravac prema Čačku,a dalje pročitati pod 2) iz prvog dela poruke

Niški autoput:
Na ulasku u Beograd,ići na isključenje sa autoputa prema Obrenovcu. Prolazi se pored sajma i samo pravo kako put vodi do Obrenovca do kružnog toka i iz njega se isključiti na prvom izlazu. Dalje pročitati pod 2)

Ibarska magistrala,Lazarevac:
Sa te strane dolaze Darko i Saša Matic.
Darko,zovem te pa ću ti objasniti,posto si vec bio u Obrenovcu,lako ćeš se snaći :osmeh:


Iz pravca Surčina,Jakova,Progara,Mihaljevaca:

Predje se preko mosta kod Termoelektrane.
Čim se predje most,ide se levo. Onda kako put vodi i posle otprilike 3-4 km,dolazi se do semafora na kom se ide pravo. Sledeći semafor je posle 150-200 m i tu se ide levo. Tim putem se ide oko 1,5 km i dolazi se na raskrsnicu gde se moze ići levo i desno,skrenuti levo. Posle oko jedan km,restoran je sa desne strane.

Iz pravca Pančeva i Zrenjanina:
Posle pančevačkog mosta desno pa pratiti putokaz kuda ide tranzit prema sajmu. (može i kroz grad,ali nisam siguran da cu dobro objasniti)
Od sajma pravo prema Obrenovcu do kružnog toka,pa dalje pročitati pod 2) iz prvog dela poruke.

Nadam se da sam obuhvatio sve pravce odakle dolazite.Ako sam neki preskočio,recite.

Pretpostavljam da većina vas ima navigaciju na telefonu,ali nije na odmet i ovo da napišem.




Slobodno zovite šta god da zatreba :ppozdrav:
Sutra ću javiti još neki detalj ako bude,a ako još neko želi,nije još kasno da se prijavi. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Evo i ja potvrdjujem da dolazim.
Ichbinmilan otišao za Švabiju, čekao sam da da se izjasni. Član Neba i ja stižemo ..
 
Brankoviću još samo da nam javiš da li je gazdarica pristala za termin i krajnju cifru planinarenja i vidimo se u Subotu.
 
1. Spajki
2. Matić
3. Darko Dren
4. Zarkovmali
5. Frenky
6. Goran G.
7. Mims
8. Branković
9. Zeljko 025
10. Dejaaa
11. Attila
12. Nikola Indjija
13. Tomislav n
14. Sale Mosorin
15. sasamatic
16. Darko Dren-brat
17. emigrant
18. Rodic
19. Lovac Luka
20. mucobieno
21. mims-drug
22. Sava Bata
23. KAMENI
24. Bojcetic
25. slobapatrola
26. petarkrsmanovic
27. milan_spay
28. malaksalo
29. Sale ratar
30. Nikola Ilić
31. RatkoPa
32. Neba
33. Dobrinčan
33. Aleksa 57
35. Miladin n
36. Filip
37. mirosti
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh