Okupljanje

@Darko,Nikola
Ne mogu oštro,ipak je dama u pitanju :cvetic: :osmeh:

- - - - - - - - - -

Ajde,recite koje vreme "od-do" ,pa da zovem sutra ujutru da vidim šta će da kaze
 
Jel Bojanic u Somboru sa tobom bio? Jel bi dosao sad? Pozdravi ga..
Sava Bata je bio vođa puta a ja i Bojanić smo glumili navigaciju. Niko od Mošorinaca se ne javlja, kanda još nije gotovo oranje :) Valjda će se javiti ako su zainteresovani...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
To do 22:00 je i po meni rano... onda bi trebalo pocetak da bude ranije, ako je vikend. Ljudi koji stalno idu na okupljanje znaju koliko nam to vreme brzo proleti.
to ovo,after parti?
photo.php
@tine slovenac je pevao na perfektnom srpskom!!!
24173663_10208041296750224_2225131683120510486_o.jpg
 
Vreme bi ipak ostalo kako je prvo rečeno. Znači,do 22 (možda nekih pola sata duže), s početkom od 16 (15:30).
Kao što sam već i ovo rekao,ako vam ne odgovara,nema problema,nema ljutnje. Neka neko drugi organizuje na mestu sa boljim uslovima :ppozdrav:
 
Ako je tako onda ok.

Ajde da se odredi tačan datum i da se kolege prijavljuju... nema više odlaganja. Ušli smo u drugu polovinu januara.

02.02. po meni je ok datum, subota je.

Druže Brankoviću, prelamaj za datum :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Reci ti njoj 2.2. 2019. od 16h do 23h i kraj i prijavljuj me.... ko ide iz NSa neka se javi, ja vozim...
 
Sad ispada malo glupo ali napisaću, u Turiji ima hotel-restoran Huntig house i malo sam se raspitao oko ponude (tojest ženče mi tamo radi pa se ona malo raspitala) i predjelo, čorba i mešano meso bi išlo po 1200-1250 din po osobi a za piće bi se morali još dogovoriti pošto zavisi i koliko će nas biti, muzika ima vikendom (tamburaši) samo ne znam da li se plaća naknadno) i radno vreme vikendom do 13h a mislim da može i duže, postoji i smeštaj tojest sobe za prenoćište sa doručkom.
 
Nazad
Vrh