Okupljanje

Drugar jedan hoce da dodje,al se stidi.Inace je i clan foruma.
 
I meni je ovo interesantno, gde je okupljanje, neko napisa Obrenovac, pa ako može još koja, gde,kada u koliko i koliko ???
Ja bih došao sa NBGa i ima mesta za još 4 mogu pokupiti ako treba i iz Surčina ili .......
Sigurno vas i vraćam jer ne pijem vatrenu vodicu :ppozdrav:
 
^ Ako uspem da se organizujem da budem na skupu, ja se prijavljujem kod tebe na prevoz posto pih popio poneko pivce:osmeh:
Mislim da ce i @ichbinmilan sa nama.
Mi bi se kod tebe ukrcali na obrenovackom putu-raskrsnica za Zeleznik..
Troskove benzina cemo uredno snositi..

Cena ce, koliko @brankovic rece, biti izmedju 1500-2000 zavisno od muzike..
 
@neba933
Etno kuća "Zabranska bajka",izletište Zabran,Obrenovac. Datum 2. februar.
Vrlo lako je naći,pogotovo kad se ide od Beograda.
Cena,baš kako je @Mirosti rekao. 1500 din + 300(400) dinara za muziku.
 
U koliko sati?
U Lokvama se tada održava švarglijada ali skup se ne propusta tako da ako malo kasnimo ne zamerite. Najverovatnije još 2 člana dovodim ali neka se sami prijave ako hoće.
 
@mirosti
Neće on tim putem,on ide iz pravca Surčina i Jakova,i prelazi preko mosta kod Termoelektrane.

@zarkovmali
Čim predjes most,ides levo. Ideš kako te put vodi i posle otprilike 3-4 km,dolazis do semafora na kom ideš pravo. Sledeći semafor je posle 150-200 m i tu ideš levo. Ides tim putem oko 1,5 km i dolaziš na raskrsnicu gde se moze ići levo i desno,ti ideš levo. Posle oko jedan km,restoran je sa desne strane.

- - - - - - - - - -

Inače sam planirao kad se malo približi datum, da objasnim puteve i iz ostalih pravaca(niški put,zagrebački,novosadski novi,stari,takodje i od Lazarevca i ibarske ako bude bilo potrebe) a napisacu ovde i moj broj telefona.
 
Dodaj mene i 2 drugara clanove aleksa 57 (Aca) i Miladin n (Miladina). Rodjak mi Nikollaa je na zimovanju pa nece moci prisustvovati ovom okupljanju.
 
1. Spajki
2. Matić
3. Darko Dren
4. Zarkovmali
5. Frenky
6. Goran G.
7. Mims
8. Branković
9. Dragan Kovacev
10.Dejaaa
11.Talianu
12. Nikola Indjija
13. Tomislav n
14. Milan 89
15. sasamatic
16. mcbaycow
17. emigrant
18. Rasa91
19. Mladen87
20. mucobieno
21. mims-drug
22. Sava Bata
23. KAMENI
24. Bojcetic
25. slobapatrola
26. banePa
27. milan_spay
28. malaksalo
29. Sale ratar
30. Nikola Ilić
31. RatkoPa
32. Kum Bojan
33. Dobrinčan
33. Aleksa 57
35. Miladin n
36. Filip
37. Rodic
 
Poslednja izmena:
U koliko sati?
U Lokvama se tada održava švarglijada ali skup se ne propusta tako da ako malo kasnimo ne zamerite. Najverovatnije još 2 člana dovodim ali neka se sami prijave ako hoće.

Od 16 h. Ali ko stigne ranije,nije problem. A i.kasnije,takodje.

- - - - - - - - - -

Kolega Brankovicu pusti link sa google mapsa da ne bude zabune... levo desno pa u Savu....

Iskreno,ne znam kako se taj link postavlja. Ako znate vi,ili neko drugi,slobodno neka postavi. Ali,jednostavno je naći,pogotovo kad se dolazi od Beograda ili sa obilaznice oko Beograda

- - - - - - - - - -

Levo prema Beogradu a na kruznom toku treci izlaz.

Na koji kružni tok mislite?
 
Da,to je to. Ali,kad se ide od Beograda (ili obilaznice oko Beograda) ,onda se ide na PRVO isključenje iz kružnog toka.
 
^ Ako uspem da se organizujem da budem na skupu, ja se prijavljujem kod tebe na prevoz posto pih popio poneko pivce:osmeh:
Mislim da ce i @ichbinmilan sa nama.
Mi bi se kod tebe ukrcali na obrenovackom putu-raskrsnica za Zeleznik..
Troskove benzina cemo uredno snositi..

Cena ce, koliko @brankovic rece, biti izmedju 1500-2000 zavisno od muzike..

Dogovoreno, al bez obaveza, još se sećam kako si mi progledao kroz prste zbog mog nekog glupavog komentara.
Samo da nađemo taj čuveni Zabran i onda veselo
može još neko sa nama ako voli pivce za živce bolje nego da rizikuje, sedneš i uživaš
 
Nazad
Vrh