Okupljanje

U utorak ću znati detalje za ovu Etno kuću,pa ću onda ovde sve napisati,i da odlučimo zajedno :ppozdrav:
 
Ovaj treći restoran koji sam naveo u citiranom postu... Pošto moja sestra poznaje gazdaricu,danas su se čule. Tu bi bila cena 1500 dinara po osobi. Znači,predjelo,čorba,roštilj. Mogli bi da dodju i tamburaši koji dolazak naplaćuju 150 evra. Primer: ako nas bude 50,na onih 1500 dinara još bi trebalo dodati 350 din,znači ukupno 1850 din.To je po meni pristojna cena sa muzikom.
U utorak bih se ja video sa gazdaricom,pa bih znao sve detalje sto se tice menija,a i vremena dolaska i odlaska. Što se tiče datuma, prvi i deveti februar su zauzeti,ostali dani su trenutno slobodni.

- - - - - - - - - -

@nebojša 100
Svi koji žele,mogu da dodju,svi su pozvani :osmeh:

- - - - - - - - - -

Što se mene tiče,eto da sačekamo utorak,pa ako hoćete,možemo da pravimo spisak.

Naci ce mo muziku za dzabe.Kao u Vrscu:osmeh:
 
Mene možete odma turiti na taj spisak....
Svaki datum odgovara, fleksibilan sam po tom pitanju,lako pomerim obaveze...može muzika,cena gore dole za koju stotinu nije toliko bitna... Brankoviću gde se tebi najviše svidi ti presudi...sad si ti bog i batina...
 
Znam da ja treba da odredim mesto,ali voleo bih da vi svi budete zadovoljni. Najverovatnije će to biti ona Etno kuća,jer mislim da je to mesto koje ispunjava sve što je potrebno. Lep ambijent,dobra hrana,pristojna cena a i muzika bi bila tu.
 
Znači da počnemo sa spiskom? A tačnu lokaciju ćemo odrediti u utorak. A i datum bi trebalo da odredimo najkasnije do kraja sledeće nedelje.
 
1. Sremac 84
2. Matić
3. Darko Dren
4. Zarkovmali
5. Frenky
6. Goran G.
7. Mims
8. Branković
9. Dragan Kovacev
10.Dejaaa
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh