Kursna lista EUR =

leka

Član
Učlanjen(a)
25 Mar 2009
Poruka
1.830
Lokacija
Tovarisevo
Razmisljam nesto,i skontam da nema teme o trenutnom kursu eura,a sve nam je vezano za njega,naravno kad kupujemo a kad prodajemo da bi ostvarili neku dobit u ovom nasem poslu(POLJOPRIVREDI).Moramo biti informisani na vreme ,inflacija je cudo :zli:
Post je spojen: [time]субота, 29. мај 2010. 14:19:53 MST[/time]
_________________________________________________
kupvni u menjacnicama 102.10
prodajni u menjacnicama 103.10
 
Ova tema može ostati za info, a svako kometarisanje i skretanje u offtopic će biti odmah obrisano.
 
pa nemislim da bas propadamo jer euro pada u odnosu na dolar a kukuruz se meri po dolaru zato nam je sad kukuruz 13,5 di
 
isidor je napisao(la):
pa nemislim da bas propadamo jer euro pada u odnosu na dolar a kukuruz se meri po dolaru zato nam je sad kukuruz 13,5 di
pa ne propadamo nego se bogatimo,ja sam na primer svaki dan bogatiji i bogatiji(samo mi stižu računi i sve sam više u dugovima)znači ne propadamo :sta:
 
Mozda niste primetili da imate na ovom sajtu uporedne liste po raznim menjacnicama kao i konvertore valuta, a realnost kursa prema NB je skoro uvek isti od mesta do mesta.
Cesto i niste u prilici da birate banku i menjacnicu zvisno od toga da li zivite u Beogradu ili u Zagubici.
Nabavite brojeve telefona i pitajte kad vam zatreba, jer meni nista ne znaci sto ce neko kupiti EUR po 102 dinara, a moze se naci, jer se time stvara malo panika kod ljudi.
Mislim da ovaj forum treba da sluzi poljoprivrednicima a ne dilerima nakupcima svercerima i slicno, jer sam pomenute persone pronasao u mnogim temama gde se skoro javno deklarisu.
Ja vas molim da se sacuva forum u osnovnoj nameni jer jednog dana mozemo ocekivati temu naprimer:
Hasis i marihuana u uslovima zetve,
Najbolje pivo u vreme oranja
Prostitutke na putu ka njivi i slicno
 
Ne znam kakvo je stanje kod nas,ja npr imam nesto dolara i hocu da ih zamenim u evre,ali prc moram dolare u dinare,pa dinare u evre i oni se tu ugrade 2x pa sam odlucio da ostavim dolare.
 
u Loznici danas 105.3 kupovni i jos nesto, ja ovu temu ne vidim kao nesto tipa kao sto je "draganpan" ubacio link menjacnice i zavrsio posao, koga zanima kurs nbs moze otici na njihov sajt i proveriti zar ne? ovu temu vidim kao "situaciju sa terena" da se vidi gde menjacnice placaju vise, u kojoj opstini, jer opste je poznato da kupovni kurs evra nije isti u Lo i na primer u Sa, zasto sad neko ne bi ko ima da razmeni neku vecu kolicinu para presao 50-100kilometara i na 10000e ustedeo 5-6000din
 
Nazad
Vrh