Zdravo svima koliko vas ima

FRIGO SMM

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Okt 2018
Poruka
16
Lokacija
beograd
Dobili ste novog forumasa. Djura Svilarevic 1971 god. Zivim u Beogradu a zbog posla nikad nisam tu.Obilazim Srbiju uzduz i popreko. Uclanio sam se kod Vas posle pregleda nekih tema u vezi hladnjaca. Vidim da dosta ljudi ima pitanja na ovu temu i zelim da pomognem koliko mogu.Inace se bavim ovim poslom dugo dugo.Pozzz
 
DOBRO DOSAO DRAGI DJURO
necemo odma o problematici prvo dobrodoslica malo opustanje a bice i kvalitetne konverzacije P.S.Jel poznajete gospodina POZNAVAOCA PRILIKA i dali je stvarno bio ISKREN I OTVOREN sa osiromasenim uran ovaj malinarima i da li vi mislite da je BUDUCNOST SRBIJE U MALINI I DA SE NETREBA PREDAVATI hvala sto ste nam se pridruzili i mislim da cete biti pravo osvezenje i VELIKI IZVOR DRAGOCENIH INFORMACIJA,zato i jedna prigodna pesmica za vas a u cast dobrodoslice ps nadam se da PP nije otvorio nov nalog a i ako jeste nije bitno NAS JE VELIKI POZZ .
 
Hvala na dobrodoslici

- - - - - - - - - -

neznam ko je POZNAVAOC PRILIKA,a sto se tice maline imam pozitivno misljenje. Smatram da je problem sa neorganizovanim skladistenjem i samim tim manjom zaradom.Sam covek nemoze puno da zaradi sem ako ima svoj objekat za malinu,preradu skladistenje i.t.d.
 
Pozdrav i dobro došao na poljoinfo forum. Ovo oko Poznavaoca Prilika netreba da te zbuni, to je neki nazovi stručnjak koji je trenutno udaljen sa foruma. A izgleda da nedostaje pojedinim članovima. :haha:
 
Nazad
Vrh