Galenika fitofarmacija pšenica KWS pšenica 2018
Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Zdravo svima koliko vas ima

Novajlija
    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Poruka
    10
    Zahvalio se
    4
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Zdravo svima koliko vas ima

Dobili ste novog forumasa. Djura Svilarevic 1971 god. Zivim u Beogradu a zbog posla nikad nisam tu.Obilazim Srbiju uzduz i popreko. Uclanio sam se kod Vas posle pregleda nekih tema u vezi hladnjaca. Vidim da dosta ljudi ima pitanja na ovu temu i zelim da pomognem koliko mogu.Inace se bavim ovim poslom dugo dugo.Pozzz

Član
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Poruka
    460
    Zahvalio se
    440
    Zahvaljeno 443 puta na 180 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DOBRO DOSAO DRAGI DJURO necemo odma o problematici prvo dobrodoslica malo opustanje a bice i kvalitetne konverzacije P.S.Jel poznajete gospodina POZNAVAOCA PRILIKA i dali je stvarno bio ISKREN I OTVOREN sa osiromasenim uran ovaj malinarima i da li vi mislite da je BUDUCNOST SRBIJE U MALINI I DA SE NETREBA PREDAVATI hvala sto ste nam se pridruzili i mislim da cete biti pravo osvezenje i VELIKI IZVOR DRAGOCENIH INFORMACIJA,zato i jedna prigodna pesmica za vas a u cast dobrodoslice ps nadam se da PP nije otvorio nov nalog a i ako jeste nije bitno NAS JE VELIKI POZZ .

Novajlija
    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Poruka
    10
    Zahvalio se
    4
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Hvala na dobrodoslici

- - - - - - - - - -

neznam ko je POZNAVAOC PRILIKA,a sto se tice maline imam pozitivno misljenje. Smatram da je problem sa neorganizovanim skladistenjem i samim tim manjom zaradom.Sam covek nemoze puno da zaradi sem ako ima svoj objekat za malinu,preradu skladistenje i.t.d.

Administrator novii avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Poruka
    7,168
    Tekstovi u blogu
    100
    Zahvalio se
    1,071
    Zahvaljeno 943 puta na 553 poruka
    Downloads
    259
    Uploads
    126
    Pozdrav i dobro došao na poljoinfo forum. Ovo oko Poznavaoca Prilika netreba da te zbuni, to je neki nazovi stručnjak koji je trenutno udaljen sa foruma. A izgleda da nedostaje pojedinim članovima.

Prijatelj Foruma Milanche avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Poruka
    897
    Zahvalio se
    100
    Zahvaljeno 168 puta na 71 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Dobro došao.
    Umni rad je fizicki neizdrziv.

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.