Galenika fitofarmacija pšenica KWS pšenica 2018
Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Motokultivator sa Tomosovim motorom

Član Tombica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Poruka
    1,168
    Zahvalio se
    362
    Zahvaljeno 235 puta na 100 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Motokultivator sa Tomosovim motorom

Posedujem kultivator sa Tomosovim motorom koji stalno zeza nesto.Pitanje jedno,dali moze da se postavi motor ovi sto se prodaju po netu od 90-evra(kao honda)? Dali je neko radio vecc to,i ako jeste kako su se pokazali?
    nije onaj siromah koji nema nego onaj koji puno hoce

Član ljubek avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Poruka
    1,553
    Zahvalio se
    967
    Zahvaljeno 227 puta na 172 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    I ja sam o tome razmisljao jer imam f 400 sa original hondinim motorom koji je u fazi generalne.Kaže taj lik što to prodaje da ima samo izlaz remenice fi 20 a kod mene je izlaz 18 pa bi trebao ostrugati remenicu.Ostalo bi trebalo da se prilagodi na ploči i gas.Pa valjda ce izdrzati 6-7 godina.
    Jedini nacin da ocuvate zdravlje je da jedete sto ne zelite,pijete ono sto ne volite i cinite stvari sto radije ne biste. MARK TWAIN

Član kanački avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Poruka
    2,419
    Zahvalio se
    2,134
    Zahvaljeno 661 puta na 410 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ja sam stavio taj kineski hondin motor na hondu F420 ,evo 3-4godine bez problema.
    Remenica se obradi kod strugara I mora da se podmetne pod motor kao medju ploca od 10ak mm , posto bez nje se dekla glave motora naslanja na menjac.

4. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku kanački na ovoj poruci:

Tombica (29-09-18)

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.