Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.413
Lokacija
Ada-Mol
Evo novog dela ove popularne teme! Četvrti deo je dobio katanac, i spakovan za arhivu!
 
Posto je subota, Kalemegdan, Knez, parkic sa decom. Popodne na NBG kod prijatelja. U medjuvremenu u nabavku kropirica i tresanja
 
prskali do sad u kukuruzu NICON i MUSTANG!! neznam dal da odem da rasturim lucerku jos jednom,videcu jos nesto tu oko prese verovatno da je spremim i popodne odoh na prvenstvenu utakmicu, zadnje kolo i uzimam ispisnicu iz kluba :ppozdrav:
 
Jutros spremio komsiji auto za tehnicki, a sad odoh u buducu tazbinu.... Al ce biti "ko nema zeta nema ni magarca" ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::

:haha: :haha: :haha:
 
bio da vidim detelinu dal moze da se radi,blato kuku...od kad radim sa detelinom nikad je nisam bacio,izgleda da ce ovo biti prvi put....
:zli:
 
Baliranje i samo baliranje.Ni jednu lepu nisam balirao nego sve zeleniš da te bog sačuva,samo kukaju teške bale a ona zelena :sreca:
 
Jutros istarupirao djetelinu, bio na pijaci, u gradu, pokosio travu kod kuće, natero kera da se obrćka u Bosutu ( :haha:), otkovao malu kosu, ručao i sad lapim do predvečer kad idem na jedan rođendan.
 
Sika je napisao(la):
ja ceo dan na svadbi...udaje mi se sestra,svratio do kuce malo,pa posle idem da nastavim... :ppozdrav: :ppozdrav:

Ma da! Ni ti više ne možeš da živiš bez dnevne doze poljoinfa! Razumemo te u potpunosti! ::namigivanje:: :D
 
Lalo, kako ide to sa kravama, imas farmu ? Video sam tamo, Opovo, Sakule, Sefkerin da ih ima 5-6 sigurno, u Crepaji slabo to rade.
Post je spojen: [time]1275148271[/time]
_________________________________________________
E da moja mama, je iz Sefkerina (Kacanska), partizanska ulica kod mosta.
 
Sika je napisao(la):
ja ceo dan na svadbi...udaje mi se sestra,svratio do kuce malo,pa posle idem da nastavim... :ppozdrav: :ppozdrav:
Udaje ti se sestra a ti na forumu? :sta: Si ti lud?? Begaj tamo i udri po :ppozdrav: :veseljak::
Post je spojen: [time]1275152795[/time]
_________________________________________________
Duki je napisao(la):
Lalo, kako ide to sa kravama, imas farmu ? Video sam tamo, Opovo, Sakule, Sefkerin da ih ima 5-6 sigurno, u Crepaji slabo to rade.
Post je spojen: [time]1275115871[/time]
_________________________________________________
E da moja mama, je iz Sefkerina (Kacanska), partizanska ulica kod mosta.
Ide jako tesko, radis kao konj a jako malo ::novac::. Di si ti video 5-6 farmi, u Sefkerinu sam samo ja, u Opovu nema niti jedne, jedino Sakuljani vade opstini prosek, oni su rekorderi po broju stocara u selu. Posto vuces korene iz Sefkerina imas :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh