Oglasi sa poljoprivrednim mašinama u Srbiji ?

SteveO

Član
Učlanjen(a)
29 Jan 2011
Poruka
345
Lokacija
Vinkovci
Koja je najbolja stranica i da ima najvise polovnih masina u Srbiji ? Ona polovniautomobili.com je veliko smeće što se tiče i preglednosti i pretrage i ponude pa valjda ima nesto bolje.

Hvala
 
Koja je najbolja stranica i da ima najvise polovnih masina u Srbiji ? Ona polovniautomobili.com je veliko smeće što se tiče i preglednosti i pretrage i ponude pa valjda ima nesto bolje.

Hvala

Imas jos mojauto I kupujemprodajem. Ali ovo sto si naveo je najposecenije.
 
Koja je najbolja stranica i da ima najvise polovnih masina u Srbiji ? Ona polovniautomobili.com je veliko smeće što se tiče i preglednosti i pretrage i ponude pa valjda ima nesto bolje.

Hvala

Ja upravo na polovni automobili nasao traktor ,kad se malo naviknes pretraga i nije tako komplikovana a mozda i ja neznam za bolje:osmeh:
 
I meni su polovni automobili bolji, cini mi se da ima vise opcija sto se tice prikljucne mehanizacije. Vrlo lako nadjes sta ti treba u svim kategorijama oglasa. Bar je meni preglednije od mojauto i kupujemprodajem
 
Moj auto izbegavam,skoro i da sam zaboravio kako izgleda sajt,mnogo loša pretraga i nikada ne izbaci filtre kako treba...polovniautomobili su mi otvoreni skoro stalno na pretraživaču a kupujemprodajem ima zanimljive stvari..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Kupujem prodajem ima najlošiji srč endžin...ali ima jako zanimljivih stvari...kucaš traktori a on izbaci svaštaru...
Moj auti mislim da je pukao...jako malo oglasa..
 
Jel moguce da je portal polovniautomobili limitirao besplatne objave na 1 oglas u kategoriji umjesto dva ? Umjesto da povecaju oni smanjuju.
 
Nazad
Vrh