Trenutna cena psenice roda 2010.godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deni je napisao(la):
ja danas dobio ponudu za 30din/kg sa pdv

Dobijao sam i ja slične ponude, ali lager 1% i ostale dažbine prema silosu i eto 26,4 din...
 
dr1111 je napisao(la):
Juce Mlinostep Stepanovicevo 26.70 sa 5%pdv

Solidna cena, s obzirom na to da i oni moraju da zarade na skladištenju i ......

Videćemo od nedelje, tada pretpostavljam da će cena biti par dinara niža....

Mada bih najviše voleo da grešim! :udri:
 
Ja danas prodao 75t po ceni od 30.5din/kg ... mlin iz Mladenovca, podno skladistena psenica kod mene kuci!!! Hteo sam da sacekam jos, ali sam se uplasio da nepadne cena zbog Libije i pada na svetskim berzama!!!

Ko bi rekao da cemo docekati ovu cenu ... secate se kada je bila 11 i 12din .... PROPAST :))
 
Čika Jovo, vidiš koliko onaj tvoj mlin/Mladenovac/ plaća čoveku žito! Da li je ista cena i za tvoje žito u njemu ako još imaš??
 
mare81 je napisao(la):
Ja danas prodao 75t po ceni od 30.5din/kg ... mlin iz Mladenovca, podno skladistena psenica kod mene kuci!!! Hteo sam da sacekam jos, ali sam se uplasio da nepadne cena zbog Libije i pada na svetskim berzama!!!

Ko bi rekao da cemo docekati ovu cenu ... secate se kada je bila 11 i 12din .... PROPAST :))

Ekstra... samo ja za moje jedva predjem 26din. s obzirom na to da mi je u tuđem silosu.....

mcbaycow je napisao(la):
dr1111 je napisao(la):
Juce Mlinostep Stepanovicevo 26.70 sa 5%pdv

Solidna cena, s obzirom na to da i oni moraju da zarade na skladištenju i ......

Videćemo od nedelje, tada pretpostavljam da će cena biti par dinara niža....

Mada bih najviše voleo da grešim! :udri:

Ipak sam pogrešio i drago mi je, jer se cena na svetskom tržištu brzo stabilizovala, tako da kod nas nije bilo promena, cena je i dalje u blagom porastu.... :ppozdrav:


Nadam se da su ponovne priče koje sam čuo o zabrani izvoza, samo neuspeli dogovori u vladi, da obuzdaju rast pšenice.
 
u Vrscu sa lagera u ponedeljak placali=28 din/kg.dok se odbije lager ispadne oko 25.5 din/kg
 
Jasam juče prodao Pšenicu u Zrno Promet u Padini po 30 dinara tel kel, pšenica je bila lage kod mene kući. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh