Koji traktor od 180 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

belarus 82

Član
Učlanjen(a)
24 Nov 2011
Poruka
97
Lokacija
Slunj
Pozz ko sto sam naveo u naslovu kupujem traktor od 180 ks nov i nakon svih gledanja i promatranja odluka je pala na steyera 6185 il deutza fahra rc shifta il ttv , zanima ima li ko iskustva s tim traktorima il blizu slicnom konjazom tih traktora ,prednosti mane jednog i drugog i na kraju krajeva koji je bolji ,hvala.
 
Pozz ko sto sam naveo u naslovu kupujem traktor od 180 ks nov i nakon svih gledanja i promatranja odluka je pala na steyera 6185 il deutza fahra rc shifta il ttv , zanima ima li ko iskustva s tim traktorima il blizu slicnom konjazom tih traktora ,prednosti mane jednog i drugog i na kraju krajeva koji je bolji ,hvala.

Slatke muke imas druze ,ja mislim da koji god da uzmes neces pogresiti ipak moj glas ide Stajeru {nemam ni jedan ali mi se Stajer malko vise svidja }
 
Kao sto rekoh nemam ni jedan ali imaju ljudi kod nas doduse dajca od 160ks ali lepo rade nezale se ljudi na njih ali Stajer ,taj zvuk to je za mene savrsenstvo ,Ima jedna prica kad su Vrebalovi kupili prvog Stajera vec su imali New holanda koji je bio po nazivu jaci medjutim Stajer je vise mogao da uradi i manje goriva da potrosi za to vreme vec sam negde pisao o tome,inace to je prica od sofera koji nije imao razlog da vise hvali Stajera
 
Eh taj zvuk i mene k stayeru vise privlaci ,nisam razmišljao o valtri otkad sam pisao projekat za fond eu bio je na pocetku john deere ,al onda kad sam saznao odustao sam od john deera i ko što sam napisao steyer ili deutz , iskreno da nisam pisao projekat za još neke stvari i ulaganja bio bi to fendt bez razmišljanja al ovako mora bit nešto drugo jer fendt je puno novaca .
 
Pozz ko sto sam naveo u naslovu kupujem traktor od 180 ks nov i nakon svih gledanja i promatranja odluka je pala na steyera 6185 il deutza fahra rc shifta il ttv , zanima ima li ko iskustva s tim traktorima il blizu slicnom konjazom tih traktora ,prednosti mane jednog i drugog i na kraju krajeva koji je bolji ,hvala.

A pogledaj ti kolega i kubotu m7 171 ili 172 mislim da je izasla i nova serija
 
Lepo planirana kupovina,ali sam slucajno cuo pre nekoliko dana na vasaru u Rumi da neko prodaje Stayera zato sto nema u Srbiji dobar mehanicar niti delovi za isti. Pricao je taj covek dok je radio, bio extra, kad poceo da se kvari covek poceo za glavu da se hvata I sad ga prodaje... j bm li ga.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Deutz je najpovoljniji u odnusu šta pruža i njegova cena, a ja da kupujem traktor u kategoriji , bilo bi Puma CVX 175 :bravo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh