Pšenica 2018/2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo moje mucenice, setva 8 oktobar.
aef43d03f3a5f91124ba4ec410f387c8.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Данас обилазили пшенице...јадно то изгледа, тек по која извирила...95% пшенице није никла, само она која је сејана на кукурузишту она је малко боља....
 
I ja sam danas bio u poseti mučenici. Mrljokurasto mi deluje. Matićeva je bolja. Imam deset krava i zanima me da li je kasno da posadim sada još jednu njivu?
 
Provucice se,kakav sarkazam xd .....Da mi nase koje nisu jos ni nikle preoremo a ?,ja mislim da je tako najbolje,ako ce ta tvoja da se ''provuce''.Postedimo sebe muka i truda oko prihrane i zastite iste,hvala sto si nam otvorio oci.
 
Provucice se,kakav sarkazam xd .....Da mi nase koje nisu jos ni nikle preoremo a ?,ja mislim da je tako najbolje,ako ce ta tvoja da se ''provuce''.Postedimo sebe muka i truda oko prihrane i zastite iste,hvala sto si nam otvorio oci.
Realno ovo je losa psenica,ko je sejao u zadnjoj dekadi septembra kod nas ima psenicu koja je kao i prosle godine vec nabokorila i izgleda fenomenalno.
E sad ako se poredi sa onom koja nije nikla onda je kao extra. Ali tu vise nema sta da pricamo o extra prinosima.
E sad ako je neko zadovoljan da mu je niklo i da rodi 2.5-3t po kj to je vec nesto drugo.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh