Pšenica 2018/2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ove godine su samo jako retke parcele nikle u celoj Srbiji. Mozda to na kraju bude i dobro jer ce cena biti 25 dindzi :osmeh:
 
Meni sve lici na pricu sa kukuruzom od prosle godine nema kod nas al ima u okruzenju i nema nista od cene
 
Saković,dobio sam alergiju na njega,izjavio da je zasejano 600k Ha u Srbiji..daj bože da je zasejana polovina od toga..Šumadija nije prebacila 25% nikako..posejanih a ne izniklih pšenica..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Psenice ce biti malo,kvalitet ce oni sami oboriti kako bi i cenu smanjili,a kukuruz rekordno posejan bice za dz u jesen... dakle sramota koliko nam dobro ide

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
dobra godina losa cena, losa godina dobra cena. sve u svemu isti......

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Pre par dana sam išao za Kostolac, od Mladenovca preko Smedereva i Požarevca pa do Kostolca, ne znam da li sam video i jednu jedinu njivu da se zeleni žito. Vidi se da je posejano, negde je neki deo na mestima malo iznikao, a većina nije nikla uopšte.
 
kod nas u kraju ljudi tek posle ovog snega krenuli sa oranjem za zito i ko je uspeo da spremi posejao je a ostali cekaju..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nikol, moja dorada setva, zadnji dani septembra.......izgurala nekako :kisa:

i3dzpv.jpg


1zxp81w.jpg
 
Jedno pitanje,bez podjebavanja,nego da mi neko kaze iz iskustva.... ove sad posejane psenice,koliko se nadati da daju roda ako bude prosecna godina....?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanje,bez podjebavanja,nego da mi neko kaze iz iskustva.... ove sad posejane psenice,koliko se nadati da daju roda ako bude prosecna godina....?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
Zanimljivo pitanje,moze da rodi a i nemora!Kakva ti je njiva lepa kao u Vojvodini ili smoLnica,bacio osnovno djubrivo ili nisi,radices 3 zastite i regulator rasta ili ces da to preskocis kao nepotreban trosak? :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh