Pšenica 2018/2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dZDI2PE.jpg

5jF5Pif.jpg

1N6nJkz.jpg

Gvu0nNv.jpg

SY Falado.Dobio Duett Ultra i Fastac.Sledeći ulaz sa kombajnom.
 
Ne znam šta bi bilo a iskreno ne bih ni da mislim o tome.Ima tragova lisne rđe,Kleme...a najavljuju obilne padavine pa se plašim epiloga iz 2010 i 2014.
 
Basmati tek izbacuje klas, na pola puta je a vidim da vecina u ataru psenica, mahom ranije sorte ili srednje sve klasale cak i pocinju da cvetaju....pitanje jedno, ako se zakasni zbog kisa i precveta psenica, da li ima smisla prskati je ili da se batali?
 
‚I ja sam danas uradio zaštitu Avenua sa Duet ultra 0,6 l/ha i insekticidom Laider 10 sc 0,6 dcl/ha.
 
Uf, izvinjavam se, moja greška! Dobro je napisao Mica967 nego sam ja pogrešio. 0.6dcl.
Umor i brzopotezno čitanje radi svoje. Potrefilo se i Duett-a 0.6 a i Laidira ali dcl.
 
Evgenije. Nikla posle snega bila najmanja u ataru čini mise daće ipak nešto biti od nje.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
maloprije odradjen duet ultra i fastak pošto decis nije dao pravi efekat kada je primenjivan sekator.
 
Ja danas kad se nisam slogirao kad sam otisao prskati zito.Leme katastrofa i to samo na jednoj sorti KWS Modern.Nikad vise u njivu!

Na 2 mesta imam modern i na oba haos leme ima

Na jednoj njivi imam pola modern pola solehio . Znaci modern pobelio od leme a na solehiju ni jedne jedine.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh