pozdrav

tomatof1

Novajlija
Učlanjen(a)
29 Jul 2018
Poruka
2
Lokacija
brcko
pozdrav svim clanovima,bavim se proizvodnjom u plastenicima nemam bas nekog iskustva zato sam dosao ovdje za sada imam 3500m2 i od sutra radim jos toliko ovo mi je prva godina da samostalno proizvodim radio sam dvje godine sa jednim partnerom ja ulagao novac i distribuciju on znanje,medjutim lose je njegovo to znanuje i odlucio sam sam da se bacim na posao,ove godine sam dobivao savjete od jednog koji se bavi 20god sa uzgojem puno mi je pomogao ali vidim da ovdje neki clanovi rade puno prodesionalnije,nadam se za pomoc pokusavam da citam sto vise da ne posatavljam samo pitanja,ali ima toliko puno komentara da se na kraju jos vise izgubim,hahahaha,nalazim se u gradu 40km od bijeljenje,hvala vam svima zivi bili
 
Pozdrav i dobro došao napoljoinfo forum, jedan savet je da ako već imaš pitanja oko nečega postaviš uz to i fotografije sa terena. pre ćeš dobiti odgovor i on će biti precizniji.
 
Ok.hvala ti koristim.pretrazivac foruma.kada me nesto zanima da prvo vidim.dali je nesto pisano o tome.dali ima.jos neki nacin pa pronadjem ono sto me zanima.jer.puno toga je pisano.kako da.pronajdem.temu npr.ec mjerenje i da pronadjem.o tome sve sto.me zanima kako se koristi i kada.i dali smijem.postavljati neka pitanja privatno u porukama nekim.clanovima sa.foruma gdje da.nabavim nesto sto nema.ovdje kod nas.
 
Pretraga jezaista slaba, a ako nenađeš pitaj. Što se tiče slanja privatnih poruka članovima to je OK, samo se nekada mora duže čekati na odgovor.
 
Nazad
Vrh