ELektricne testere za drvo

Sasma je dovoljna snaga 1,8 kw
a ovo se brukaju sta stavljaju na youtube.
Cak I ta automatsko podmazivanje I zatezanje lanca mine treba. To moze samo zajebanciju da mi pravi.
Ja retko I uvek malo imam da rezem, ali mi treba testera.
 
Epet ja , oko poredjenja proizvodjaca elketricnih testera s obzirom da iskusniji nisu naveli svoja misljenja.

Nasao sam da se kod nas nude proizvodi a i posle malo googlao i Svedskog proizvodjaca Stiga.

Prvo da li vredi platitio vise za elktricnu testeru Stigu u odnosu na Villager.
I drugo sta mislite kada se poredi Mcc Cullosh i Stiga.
 
Nasao sam da se kod nas nude proizvodi a i posle malo googlao i Svedskog proizvodjaca Stiga.

Prvo da li vredi platitio vise za elktricnu testeru Stigu u odnosu na Villager.
I drugo sta mislite kada se poredi Mcc Cullosh i Stiga.

Koliko ja znam Stiga je italijanski brend (ggp) za kinesku robu, kao sto je village nas brend za kinesku robu.
Ona crna, p verzija villagera nije losa, ako
se izuzme visoka cena i, sto se ne zateze lanac sa strane i sto el.test ako ja dobro vidim nemaju amorte.
 
Ma na sajtu pise da Svedski osnovan.
E sada ko je vlasnik ne znam.
A jebiga ispade da se sve pravi u Kini sto je mozfa I tacno.
A onda ce ispasti I da je svejedno.
Crni villager je skup.
 
Nece on nista brendirano da kupi.
Najradije bi da kupi kineza sa kvalitetom Stihl-a ili Husqvarne za cenu kineza.
Izvini zemljak, ali najbolje da opredelis budzet, pa onda da vidis sta je tu najoptimalnija kupovina.
Ali zapamti: kinez je kinez..
 
video sam na kp da jedan trazi za nekoriscenu gardenu cst3519x 85€. Samo sto nema slike da li je full pack ili je kao nova i sto mislim da se to vise ne pravi, verovatno je napravljena pre 4-5 godina.
Onaj mcc iz madje je ok i crni villager 2000p za 13k je ok a ta gardena je primamljiva ali i rizik.

Tebi u stvari treba pokvareni deo od stare testere, skines semu pa probas d nadjes katalosku oznaku tog dela, pa probas naci preko ebay-a ili ovlascenog servisa.

Nemam vise nista pametno da kazem, a da se ne ponavljam 3x, pozz :)
 
Poslednja izmena:
Ma svi ste pomalo u pravu.
Profi mi ne treba. I sada sam budzet jos smanjio
na oko 100 evra.
Jooj4 sada si mi dao impuls, pa da treba da nadjem kataloski broj dela I onda verujem da cu preko neta nesto naci. Uostalom javicu se proizvofjacu.
Zemljak Mirosni dobro ti kazes samo
jebiga nemoze cena za kineze da se dobije brend.
Samo ja nisam znao da su Mc Cullosh I Partner kinezi.
 
Za 16-17k imas japance.Skupi jos malo para, pokajaces se ako uzmes nesto lose pa se svaki cas nesto pokvari i ne zavrsis poso kako treba.
 
Onda me to usmerava na Makitu vidim ima I akcija za nju.
Ne znam ovaj sadasnji Mcc Cullosh sto kazu da je sada kinez da li vredi. Nije skup, 1.8 kw mac 35 cm ispo 100 evra.
Iskreno nesto mi se Mcc Cullosh mozda subjektivno mnogo svideo, ovaj moj je bio americki.
 
Bio danas u metrou, drugim poslom. Bilo je jedno 20tak tih testera. pise na kutiji da se dobijaju dva lanca, ali nepise koji su. Jedna testera izvadjena otvorena, i nije nesto na prvi pogled, a nisam detaljno zagledao.
 
E jbem ih baš, kako uvek tako nešto povoljno iskoči kad nemam pare ili mi treba za nešto hitno... :/
 
Ja dosao u iskusnje i nisam odoleo. Ucinilo mi se povoljno i da vredi
i u Lidlu kupio elktricna na testera za drvo PArkside PKS 2200 A1
mac 40 cm snage 2200 w , cena 6999 dinara.

Sigurno ce obavljati funkciju jer znam sta imam da rezem.

Imam staru Mccoulish od 1800 w isto mac 40 cm .

Ali da ne vucem iz Backe u Zlatiborski okrug i obrnuto.

Evo i link
 
Nazad
Vrh