Uljana repica 2018/2019

Sada se vratio iz obilaska,pipe ima u svakoj treba prskati . Nurel d spreman jedino zeza vetar bas duva. Sorta lg asenal ,tabla 11 kj
2jackkh.jpg
mmgd8w.jpg
2yyt3ib.jpg

Ako imas u svakoj opali ju ali mozes kontaktnim da si usparas novac. Jer sistemik ti nece drzati do prave pojave sjajnika. Ja sam danas gledao ima 1 pipa na svakoj 5. Biljci to cu tek za 6-7 dana raditi ali obici cu opet njive za 3 dana
 
Ima malte ne u svakoj,i sutra cu krenuti da prskam nurelom d. Sta jos predlazete od hemije za pipu?

Nurelle d 0.8 litara po ha smo mi isli ako nema znacajnijeg vjetra za sjajnik. Za pipu ista doza moze ici ali se postavlja pitanje hoces li npr 1 karate zeonom ici koji je dosta jeftiniji. E sad ako nemas vremena npr nanovo kontaktnim za 7-8 dana ici u slucaju ponovne invazije pipe onda idi nurelom. Ali ako ces imati vremena radi financijske strane gledano idi kontaktnim.
 
Nurel d mi je vec kod kuce spreman uzeo ga jesenas ,osinucu je pa sta bog da.

- - - - - - - - - -

Nije se dalo ni danas da se oprska ,vetar ubija . Nabavio sam fyri on je 4500 din litra i ide na 6 ha. Nurel cu sacuvati za sjajnik
 
Nurel je bolji sada posto ima i gasno dejstvo,a repica je krenula u stablo pa treba nesto sto ce doci do zemlje,ovo moze za sjajnika,uostalom kako hoces :ppozdrav:
 
Današnja slika,prehrana razbačena pre nedelju dana,i dalje stoji od gore na zemlji,nažalost.Inače gamad se sjatila sutra ćemo da je oprskamo.
2bf75083b2f2b0fd2f4660b3b0f1054d.jpg
25903d2dd947352dff2aed1065ff028e.jpg
ee046da6b15b16e342dad687eafe7000.jpg
 
Pre 10-tak dana sam radio od pipe, danas obilazio pocinje po koji sjajnik, brojao 40 biljaka nije imalo a 15 imalo, cekam jos koji dan i tretiram. Ici cu sa Nurel D
 
Pre deset dana radio Fyrijem,a danas ima od dva do tri sajjnika na pupoljku. Koliko treba da ima da pocnem prakanje?
 
Nazad
Vrh