Chat u malinarstvu

Posto ne mogu sve da ih opsluzim, evo javno obecavam degeneriku iz robaja sa cetvrtog sprata da cu licno koske da mu polomim, cim mi to vreme dozvoli.
Leptijebem!
:)
Ti si stvarno debil.

Prvo, ovo se ne priča, ovo se radi.
Drugo, ko ovo namerava taj ćuti.
Treće, naravno da ti ne nameravaš, nemaš ti hrabrosti za to, ti samo hoćeš da fasciniraš publiku, tipično kukavički.
Ćetvrto, ovo je i krivično delo, majmune, možeš da najebeš samo zbog ovoga.


Nego Limeni,sta da radimo sa tobom i tvojim muzejskim eksponatom od traktora?Jer lakse ce kamila proci kroz iglene usi nego vi tehnicki pregled!
I to znaš :)
Ili se nadaš?

A i , ajd iskreno, šta te toliko prvocira da taržiš načina kako da mene lično povrediš?
To što si nevaspitana budala, a ja te tvoje budalaštine podvučem, pa ih se posle stidiš?
I ubuduće ću ih podvlačiti.
 
Licno si povredjen,zasto?Pa cekaj,ako tako zdusno branis sadasnji sistem koji unistava milione ljudi u Srbiji,zar je poneka otrovna strelica toliko teska za podneti?
I sam si zrtva sistema,ali ti mazohisticki ne odustajes!
 
Ma limeni gleda samo dnevnik i ne menja terapiju

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
I podvlaci,hvataj beleske.Ne mozes od nabedjenog direktorcica Nectara ni cuti nista pametno.Jedino neke bljuvotine o laznoj ceni,laznom trzistu i sl.Ali citat nekog pisca,neku narodnu mudrost....e to od takvog budaka kome se divis ne mozes cuti.:cvetic:
 
Pa cekaj,ako tako zdusno branis sadasnji sistem koji unistava milione ljudi u Srbiji
Video sam da si inteligentan, ali ovoliko..e to nisam znao.
Onaj ko u mojim komentarima čita podršku sadašnjeg sistema je stvarno super inteligentan.

Ma zezam se, kakva crna inteligncija, sasvim suprtono od toga.

Kliknem malopre na svoj profil, i vidim da si ga posećivao.
Opsednutost je čudo :)

A što ti sebi ne nabaviš neki život, ovaj forum nije život, nemoj da se zavaravaš.
Vidi negde neki polovan, probaj kod Kineza, kakav je takav je, sve je bolje od nemanja života.

edit

Evo ga još jedan inteligentan.
I on je moj obožavalac.
Sve moj do mojega, jebote.
 
Ja JNA ne poštujem.

Mora da si sa petokrakomna čelu pola veka slinio na od Vradara pa do Triglava, pa se onda setio da si Srbin.

Ma nemam, i ja sam poput tebe prošao drserski kurs za vodnika.

(upoverenju, i čin mi je viš iod tvoga, doduše u rezervi)

Vratija se Sime!:bravo:
Zamalo da ti napisem uz sta sam "slinio" al ne ide, mozda ako bas budes insistirao..

Nego, kad se vec kurcis cinom, deder reci cime si ti komandovao u bilo kojem ratu, kome si naredjivao i gde si bio pa da razmenimo iskustva?

P.S. Kazan za rakiju se ne racuna u borbenu tehniku kao sto se ne racunaju ni naredjenja izdata armiji belih miseva i ruzicastih slonova.
 
Jesam Limeni posetio sam tvoj profil nekada,cisto da vidim sa kakvim cudom prirode imam posla.Ateista,vernik slobodnog trzista.No,sto se to odrices svoje vere,zar nisi stalno govorio da su sve ceneu otkupu trzisne cene i da to treba tako zbog ponude,traznje,Poljske i sl.
A sto nisi nikada napisao,kao ostali,da cene u otkupu diktiraju lopovi?A tvrdis da ne podrzavas ovaj sistem.
 
Nego, kad se vec kurcis cinom, deder reci cime si ti komandovao u bilo kojem ratu,

A nema činova bez rata?
PODoficiru.

Vidi, kad već tražiš, u stara vremena se posle fakuleta išlo u vojsku.
I mnogi su odlazili u ŠRO.
Neko prvo škola, obrazovanje, pa vojska, neko odmah na neki kurs o trošku države, postane podoficirčić, tako život provede, nauči da bude na teretu države, pa bi i u penziji da se država stara o njemu.
Uvek, pa i kad pukne sa malinom.
Deformitet.

- - - - - - - - - -

A sto nisi nikada napisao,kao ostali

Ovi mi se dopada, šti nisi kao ostali...

Naučilo to da bude u masi, tu se sigurno oseća, zaštćen,nema hrabrosti da štrči, pa ga čudi kako to nekoga može ladno da bude briga za mišljenje mase, kako to da može da ima svoje.

- - - - - - - - - -

Hvala bradonja
 
Nego, kad se vec kurcis cinom, deder reci cime si ti komandovao u bilo kojem ratu, kome si naredjivao i gde si bio pa da razmenimo iskustva?


Šta je bilo bolesnik, ja sam komandovao izviđačkim odelenjem 99.

Sastav odelenja: vodnik komada 1, svod komada 3, potporučnik komada 2, poručnik komada 1, kapetan komada 2, komandir odelenja: rezervni kapetan I klase komada 1.

I šta sad, a ?!
 
A nema činova bez rata?
PODoficiru.

Vidi, kad već tražiš, u stara vremena se posle fakuleta išlo u vojsku.
I mnogi su odlazili u ŠRO.
Neko prvo škola, obrazovanje, pa vojska, neko odmah na neki kurs o trošku države, postane podoficirčić, tako život provede, nauči da bude na teretu države, pa bi i u penziji da se država stara o njemu.
Uvek, pa i kad pukne sa malinom.
Deformitet.

Hehe, pa naravno da ima cinova i bez rata kao sto ima i fakulteta bez posla..
Kurcis se sa cinom a ratove proveo uz kazan za rakiju, zavrsio fakultet a zivot proveo na izdrkotini od traktora..stavio te zivot tacno tamo gde si i zasluzio..

P.S.Vidi lusu na mom kazanu..:osmeh:

dsc00310.jpg


- - - - - - - - - -

Šta je bilo bolesnik, ja sam komandovao izviđačkim odelenjem 99.

Sastav odelenja: vodnik komada 1, svod komada 3, potporučnik komada 2, poručnik komada 1, kapetan komada 2, komandir odelenja: rezervni kapetan I klase komada 1.

I šta sad, a ?!

Naravno da nisam glup, to su potvrdili školovani ljudi i naučnici stavljajući svoje potpise na odluku da me prihvataju njima jednakim.

OdeLJenje a ne odeLenje..red bi bio da prvo naucis cime si "komandovao" kad te vec "naucnici" prihvataju njima jednakim da ne brukas ljude...
 
kao sto ima i fakulteta bez posla..

Deformisano to pa ne primećuje koliko lupa :)

Onaj ko nije na državnim jaslama, taj je bez posla.

Jel kapiraš, stvarno, koliko ti je rezon degenerisan i zarobljen u Titinom vremenu?

Ti smatraš da je neko bez posla ako nije zaposlen u firmi od devet do pet?
Nije ti normlano da neko ko ima završenu školu ne radi za platu?

U kom li si ti okruženju rastao da mi je znati, kad si toliko retardiran.

da, slika

Tipičan manir gubitnika..a da me vidiš na slici
Milsim, stvarno me ta slika ne fascinira, sve i da si ti na njoj, a ne znam koga bi uopšte fascinirala, i ništa ne poništava od onoga što sam rekao...PODoficir kojije do tog činčića stigao o državnom trošku, i koji ceo život nije uspeo da se uzdigne iznad toga...
Šta slika drugo govori?
 
Deformisano to pa ne primećuje koliko lupa :)

Onaj ko nije na državnim jaslama, taj je bez posla.

Ti smatraš da je neko bez posla ako nije zaposlen u firmi od devet do pet?
Nije ti normlano da neko ko ima završenu školu ne radi za platu?

U kom li si ti okruženju rastao da mi je znati, kad si toliko retardiran.

Ma nadjes ti sebi neki "posao" po selu..te hektari visnje, sljive..mora da se opravda dzeparac..
Bolje bi bilo da ti je otac ulozio pare u noviji traktor nego u taj fakultet od koga koristi imas isto koliko i od tog cina kojim se kurcis..
Nego me bas zanima na kojoj godini fakulteta se uci da se "prsce" bez maske?

I sasvim je "normalno" da neko ko ima zavrsen fakultet ne radi za platu..evo ja znam coveka koji je zavrsio fakultet i prodaje parfeme na pijaci, nece covek na " drzavne jasle"..respect..
 
u taj fakultet od koga koristi imas isto koliko i od tog cina kojim se kurcis..

evo ga PODoficir propale vojske procenjuje koristi od fakulteta :)
Bravo majstore, umeš ti to, što da ne.

Zar si stvarno mislio da ću TEBI objašnajvati koristi od školovanja, i zar veruješ da TI to možeš da shvatiš?
 
@Markonator,Jevto,Srb1n
Moj vam je savet da da se povucete sa ove teme i pustie Avengerse da diskutuju medjusobno,to bi bilo milina posmatrati sa strane,na drugim temama ne smeju da troluju jer ce da lete,ne hranite im sujetu
 
evo ga PODoficir propale vojske procenjuje koristi od fakulteta :)
Bravo majstore, umeš ti to, što da ne.

Zar si stvarno mislio da ću TEBI objašnajvati koristi od školovanja, i zar veruješ da TI to možeš da shvatiš?

Tvoj benefit od tog fakulteta je vise nego ocigledan.
Plate ti ljudi po neko pivo ispred seoske prodavnice dok glumis Milku Canic i pricas lovacke price sa "studentskih zurki"..

@Markonator,Jevto,Srb1n
Moj vam je savet da da se povucete sa ove teme i pustie Avengerse da diskutuju medjusobno,to bi bilo milina posmatrati sa strane,na drugim temama ne smeju da troluju jer ce da lete,ne hranite im sujetu

Da se povucemo u "ilegalu" koji dan?:ppozdrav:
 
E jebiga a ja u vojsci bio vezista , kripto-zastita, sta cu kad sam razbio IQ test , sad sam dobio komplekse.....:svinja:
 
Nazad
Vrh