Chat u malinarstvu

TAKO JE !!!!!! To ja propagiram !!!

Ne dajte im!
145centi malina
80centi kupina i k r a j svake diskusije sa sendvicarima i secikesama !!! Dovoljno dugo smo im placali stanove,svalerke,putovanja,dzipove !!!

Zaustavimo to !!!

Oni zavise od nas,ne mi od njih !!! SHVATITE TO NARODE !!!! SHVATITE TO I GOTOVI SU! CIM SHVATE DA SE NE MOGU IGRATI SA NAMA I DA IM OD NAS ZAVISI DUBINA DZEPA,NECE ONI DOZVOLITI DA MI UNISTAVAMO KUPINE I MALINE! ! !
 
Ljudi, ne znam da li znate, ali u Zupi je obustavljen otkup visnje zbog pojave nekih elemenata u njoj koji su od ove godine zabranjeni u EU. Odlukom NASEG MINISTRA, zbog velikih kolicina na lageru ovi preparati (koji se masovno koriste i u MALINI!!!) su dozvoljeni za koriscenje u Srbiji do jula 2019 (Dionis, Mankogal, Ridomil i jos dosta
Sada kada su otkriveni njihovi ostaci u visnji, otkup je obustavljen, jer ih iz EU niko nece kupiti. Po sadasnjoj prici ista provera ceka i malinare.
Ako se ovo dogodi, ne znam sta ce se desiti sa narodom koji damo od poljoprivrede zivi!!!
Nadam se da ce neko ovo ispitati detaljno!!!
 
@milos2506

Prosle godine najvise primedbi je bilo na supstancu IPRODION, ona od ove godine se ne sme naci prilikom ispitivanja pesticida i insekticida. To ce nasi kupci proveravati a mi kao mi... Drzava je kriva sto se nije organizovala kako treba i na vreme donela mere koje ce zastiti nase proizvodjace jer u krajnjem slucaju mi treba da se prilagodjavamo nasim kupcima i njihovim potrebama a ne oni nama.
 
Poslednja izmena:
Moze li mi neko od kolega reci ima li kontak telefon kolege Vlade Nikolic, bio je aktivan u temama o Fertodiju i o Glen Ampli?
Poslao sam mu PP ali vec neko vreme nije aktivan na forumu, hteo sam da ga pitam nesto? Ili ako neko zna odakle je pa da potrazim u telefonskom imeniku?

Unapred hvala.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zna li neko gde u okolini Valjeva ili Novog Sada (može i na relaciji VA-NS) može da se nađe preparat Abastate u pakovanju od 1l?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Dobri smo, mada mi krivo kad vidim kako nas neki preskaću. Svaka častGeri na lepom snimku.Puno govori i da se lepo zaključiti.
 
Nazad
Vrh