Poljoprivredna enciklopedija Uljana repica - KWS
Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Zmaj 151

Super Moderator Matic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Poruka
    24,229
    Zahvalio se
    238
    Zahvaljeno 6,777 puta na 3,852 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0

Zmaj 151

Prodajem kombajn Zmaj 151.Kombajn poseduje tri varijante žitnu,kukuruznu i suncokret.Žitni heder je 4,8m sa hidro pogonom vitla,podizačima pologa,duplim prstima sa sistemom bez kontra noževa.Kukuruzni adapter je 6 redni novog tipa sa fabričkim tarupom i namenskim pločama za suncokret.Kombajn nosi Mercedes motor OM352A.Kombajn je u odličnom radnom stanju bez ikakvih ulaganja.Uz kombajn ide prednji rezervni točak,reduktor pogona kose za delove,frontalni reduktor i još dosta remenja.Vlasnik lično.Cena je 11.500 e i nije fiksna.
    Poslednji uredio Matic; 13-06-18 u 21:47.
    Udri me,ubi me,kožu mi deri,odavno ja sam spreman da mrem.Opsuj mi oca,majku i sve po spisku,samo mi nemoj dirati Srem!

Super Moderator Matic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Poruka
    24,229
    Zahvalio se
    238
    Zahvaljeno 6,777 puta na 3,852 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Aktuelno.Kombajn izašao iz žetve.Spreman za suncokret.
    Udri me,ubi me,kožu mi deri,odavno ja sam spreman da mrem.Opsuj mi oca,majku i sve po spisku,samo mi nemoj dirati Srem!

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.