Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I tri bambija da se nista nece desiti. Malo ce biti istaga na kraju ce tuziti drzavu za dusevni bol, gubitak ugleda i slicno. Tu izvuci par miliona dinara koje ce se isplatiti iz budzeta i teraj dalje.
Pa pazi,NEŠTO mora biti, bar malo. On je PRIZNAO delo. E sad, 2 varijante kruže ovde.
Prva, da je preterao sa bahaćenjem, zamerio se Supermenu, a njemu svejedno treba neko ovakav iz više razloga, te da ga je istinski pustio niz vodu. U ovoj opciji, Sima je najebao.
Druga, verovatnija varijanta je, da je ovo mazanje očiju. U toj opciji postoji mogućnost da će se Sima izvući sa malo zatvora, a možda i sa nanogicom.
Mislim da treća opcija, da ga puste kao Kosmajca nije realna, jer je delo priznao, kako reče Supermen.
 
Ja cu da budem promoter da se vise proda kod nas...neka mi daju jedan za dzabe i svuda cu da ga hvalim i vozim...casna rec:osmeh: pracu ga sa onaj sampon za kucice kao ljubimca.
 
Pratim titan masineri na drustvene mreze, preko 10 traktora mesecno prodaju. Ja ne znam ko to kupuje toliko.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ovo je bas dobar fazon:osmeh:- ``Upravo su saznale da traktor vise kosta nego bmw``

51nH7sZ43hL._SX450_.jpg
 
Pratim titan masineri na drustvene mreze, preko 10 traktora mesecno prodaju. Ja ne znam ko to kupuje toliko.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Kod nas je stiglo, tj u Novi Itebej 4 komada Case traktora, pre neki dan. Svi uzeti preko prosperitate. Treba još par komada da stigne, kako sam cuo.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Титан је продао пре пар недеља дал два или четири Квад трактора ПКБ-у..имам сличице на Виберу ћу их проследим овди...на одговарајућој теми....
 
Teško mi je da poverujem, posto je skoro u nekim novinama pisalo, od kad je Kite zastupnik prodato nesto preko 100 traktora, i pretežno su uzeti na lizing. A Kite je skoro 2 godine na našem tržištu.
Neko je postavljao pre par godina listu uvezenih i prodatih traktora, pa ako moze opet da "iskopa" bas da vidimo. Arma track koliko sam video razbija sa prodajom.
No ovo nije ni tema...

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Slazem se kolega u potpunosti, s tim sto ne treba smetnuti s uma da do 1/2 2018 prodaja nikome nije isla. Mada i kod prodanih...hm npr Arminih 10 traktora kostaju 300 000e, a 4 JD-a u proseku isto 300 000e.
 
Radashine ko je osudjen ali zaista ozbiljnom kaznom od svih njih? Niko. Vrana vrani oci ne vadi. Javasluk i korupcija je svakim danom sve veca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh