Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Auuu, meni se vrti u glavi i dok sedim u stolici i gledam ovaj klip. Kad je uzeo da žonglira čitavo mi muka pripalo...
 
Evo hvala Bogu prodade danas jos 600 bala slame kucna dostava 50 din bala
To ce biti oko 1000 bala zitne slame prodatih sa dostavom
Bez dostave je otislo 1000 po 30 din na njivi
Soje ima upisano vec 7-8000 bala
Kukuruzovine ima isto dosta
Ove god ce biti dosta sojine slame po ha, prosle je bilo od 50-150bala



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
ja radim kućnu dostavu ali rolo balu po 1500din,male nemam mogućnosti da radim al iniko i nepita
 
Milose koliko je teska I kojim traktorom teras balirku

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Masseom 3080 100 ks može i manji ali sanjim mije najlakše,Neznam koliko je teška sena ima od 260-280kg
 
Jesi probao sa 70-80ks
I koja je balirka?
Jel vario?
Jel ima secku,?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam Welger rp 15 150x120 prošle god nikad se nije zakašljo sa njom na valjke presa,sad imam New Holland 548 letva lanac spram Welgera avion ima sečku ali nisam radio sa njom.Na tablicu piše da treba 44kw verovatno sa sečkom,Nekačim za druge traktore na 560 imam utovarivač i on služi samo za to a 542 nisam pokušavo da kačim.Ova je 120 sa 130 ali bolje nabija balu od Welgera.nije varijo finaje komora,Mislim da vario nije neohodan.Ovi sto imaju varijo prese svi rade balu 130-140 niko ni manju ni veću
 
Ja razmisljam o roll
Ako jos povecam ovce bice ROCK and ROLL
Poljostroj bi ostavio za usluge I grejanje kuce


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
A imam 560 I uzeo sam S motor nikad da strpam unutra

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kad prolaziš naidi da vidiš ja sam U Malom Baču,I menimala samo za gejanje i usluge uradim možda 2-3 hiljade za ovce nista više ostalo sve roll
 
Na ulazu druga ulica levo,vid ise šupa i plastenici sa puta druga kuća sa leve strane
 
Već dva posta su mi obrisana iz teme hattat,verovatno neki moderator koji je blizaka sa vlasti ,pa joj se šlihta,a reč je bila o tome da me je interesovalo kako debeli Radivoj ulazi u novi tip hattata,pošto kažu da je u stari tip malo tesno ulažanje.
prosto ne shvatljivo da ima seljaka koji gotive ova g..... na vlasti ,ali neka im bog sudi,zaslužili su.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh