Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
DutNT_MW0AAMfCS.jpg




Donald Tramp pise pismo podrske Hasimu Taciju!

[FONT=&quot]“Poštovani gospodine predsedniče: [/FONT]

[FONT=&quot]Bilo je zadovoljstvo razgovarati s vama tokom proslave Dana primirja u Parizu. Kosovo je ključni partner u našim naporima da garantujemo mir i stabilnost cele Evrope. Pozdravljam vaše trenutne napore pomirenja sa Srbijom. Neuspeh da se iskoristi ova jedinstvena prilika bi bio tragičan korak unazad, jer malo je verovatno da će se još jedna šansa za sveobuhvatni mir uskoro pojaviti. [/FONT]

[FONT=&quot]Pozivam vas i lidere Kosova da iskoristite ovaj jedinstveni trenutak, da govorite ujedinjenim glasom tokom mirovnih pregovora i uzdržite se od postupaka koji bi otežali postizanje sporazuma. [/FONT]

[FONT=&quot]SAD su dosta uložile u uspeh Kosova kao nezavisne, suverene države. Želimo da vaša zemlja nastavi da raste. [/FONT]

[FONT=&quot]Mi smo spremni da pomognemo vašim naporima da postignete sporazum koji balansira interese i Kosova i Srbije. Takav sporazum je na dohvat ruke. Radujem se što ću Vas i predsednika Aleksandra Vučića dočekati u Beloj kući kako bi proslavili ono što bi predstavljalo istorijski sporazum”.


Jos jedan samar promasenoj politici A. Vucica.U interesu mira,zemlje i naroda,predsednik Srbije bi trebao da podnese ostavku,ukoliko ne zeli da igra ulogu Malog Slobe,a Srbiju dodatno osakati,mozda i definitivno unisti pod bombama NATO-pakta kroz koju godinu![/FONT]
 
Jel ovo pismo neka sala?

Nazalost nije sala.Problem je to sto ovakve stvari uopste ne mirisu na salu.....Pismo je ustvari poruka sa vrha SAD Vucicu da potpise bezuslovnu kapitulaciju tj.onaj papir sa kojim je izasao Haradinaj,a koji otvara i pitanja ratne odstete,i mnogih drugih vrsta nadoknada koje oni potrazuju od Srbije.Taj papir sadrzi definitivno gore uslove nego koje je Austrougarska uputila Srbiji prilikom ultimatuma 1914 godine.
A Vucic je izgleda nekom nesto obecao verovatno jos 2012 godine.....i izgleda da je rok (koji nece biti produzen) februar 2019....
 
Jos sam pod utiskom
Jutros sam isao po pecenice kod seoskog pekara, sećam se kao dete vozio na deda traktorom po pecenice i Slavski hleb, ferguson i sanke od konja ostale, to je bio dozivljaj , a pekara puna, 100-150 ppecenica nemožes doći na red da uzmes svoju pa kad krenemo kuci on mi da obično jarecu podkolenicu da imam za puta
A sinoć odnesem pecenice ono mozda 7_8 u tepsijama pre mene stigli reko mozda sam poranio kad jutros dodjem ono bilo svega 15_20 komada
Dal' je narod počeo da slavi posno ili je muka stisla?
Nemogu reći sta je ispravno ali vidim strašnu promjenu!!!!

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Pecenica je prase ili stogod( ovca,jare, ćurka) sto se celo peče!


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Obično pragnje ili pragnje+jare
Znam da nebi trebalo tako ali tako se radi već vekovima u našoj kući i to već stvar tradicije i navike i lenjosti, mislim da sam bio dovoljno iskren

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh