Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da bre...gledao jedan lik svaka mu cast skocio u vodu jer je pobegla anakonda kad ga videla i rvao se dok je nije zamorio pa je izvadio iz vode a zmijustina 5 mozda i vise metara i 60kg garant:) nije sve jedno...ali i njemu ova od 95 bi bila prevelik zalogaj.
 
Ja volim te KABASTE a sta cu kad volim, druga stvar imam podosta marve treba hranu spremit
Ta velika odnese dzak na tavan ko nista
A ako ti stane traktor moze I ona vuci plug

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Cuo dobar fazon...neki cicica valda imao saobracajku i ledja zeznuo-ugruvao se i bio kod doktora nekog i ovaj ga lecio i sve ispalo extra i govori covek i u krevetu sa gospodjom bolje nego ikad...drugi doktor ga pita daj bre reci mi kako si to uspeo?, ma dao sam mu 2 vijagre.
 
Da sam ja danas imao tu veliku zenu, zvuci sasavo Ali me ledja ne bi bolela,
Ceo dan rokam frezom HONDA MIO 400 po vocnjaku oko lesnika i izmedju sadnica u redu,
Zajexao me clan BRKIN SONTA prodao mi deo za Hondu koja je zadnjih 25g bila neispravna, da nisam njega upoznao platio bih nekog INDIJANCA iz sela da RGA po vocnjaku, a ja bi pio pivu u ladovini, ubila me HONDA, uradio sam oko 1500m duznih plus 500 sadnica krug oko svake potrosio sam 10l benzina i 0,2l ulja je pojela zverka,

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Vidite li da je broj 7 batljiv, čim se otvorila sedma tema u ćetu odmah se počelo o ženskim pisati, što ranije nije bio slučaj. :osmeh::osmeh:
 
Ali sta ces da uradis kad ona smrsa od silnog freziranja?:osmeh: bolje onda od 120kg pa da imas fazon do 95...jedino se ja brinem za tebe.
 
Ali sta ces da uradis kad ona smrsa od silnog freziranja?:osmeh: bolje onda od 120kg pa da imas fazon do 95...jedino se ja brinem za tebe.
Kad frezira pojacas joj obrok!!!!
To sto sam ja jadan frezirao ona bi motikom otukla
Imam jednu drugaricu tih GABARITA a decko joj 1,75m 65kg rekoh kako ti snjime kaze ona jadna zena LAGAN pa moram ja gore biti!!!
Rekoh bidi njezna svega ces ga SATRATI!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kad frezira pojacas joj obrok!!!!
To sto sam ja jadan frezirao ona bi motikom otukla
Imam jednu drugaricu tih GABARITA a decko joj 1,75m 65kg rekoh kako ti snjime kaze ona jadna zena LAGAN pa moram ja gore biti!!!
Rekoh bidi njezna svega ces ga SATRATI!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Kad si ti video daje kamara udavila misa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh