Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko je od prilike težak 1m3 kukuruza u klipu, ne krunjen, znači sa sve komiljkom ( šapurikom, kočaljkom ) ?
 
Kakvo je stanje za prelazak tuđim kolima u Republiku Srpsku? Treba li ovlašćenje? Nisam nikad izlazio van tuđim kolima pa nemam pojma.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Jeste sigurni, idem na svadbu pa da me ne vrate . Za zeleni znam, ali nisam bio siguran da li treba i ovlašćenje.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Сигуран сто посто не могу бити,ал годинама прелазимо са више возила која нису увек на возачу и никад није проблема било.Зато само зелени картон и гас.Где си планирао да прелазиш.Може и на пп.
 
Trbušnica-Šepak. Nadam se da mi neće tražiti, ali svakako ću usput spremiti neku priču ako budu tražili. Otac dan pre ide mojim kolima u Austriju pa mi napravi problem.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
90 % neće biti problema , pa onda ti preporučujemo da ideš , ovaj procenat je mali i nebi ti preporučio da rizikuješ ni to jedino ako si ti mladoženja na toj svadbi.:osmeh:
 
Nisam mladoženja, ali dva mesta do njega jesam. Hvala vam na odgovorima.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nema zahvali se, pa da se ovako zahvalim na lepim mislima. Svako dobro želim.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neka tema o sumarstvu ovde ? Uzgoj sume i tako to . Imamo oooogromnu najezdu tzv hrastove mrezaste stjenice ove godine pa me zanima jel zna neko nesto o tome ? Primijetio sam da je hrastova suma kompletno promijenila boju jos u julu pa sam malo istrazivao i pronasao krivca . Najezda ovih buba je epskih razmjera kod nas , ima ih svagdje i po dvoristima a znaju i da stipnu covjeka .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh