Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko tri puta pobedi treba da bude počasni gost i uživa reputaciju majstor orač ali nema pravo više da se takmiči,ne znam jel Sale ispunio kvotu

- - - - - - - - - -

Jeste,šteta, bio stvarno ljudina,dobar čovek

Da čuo sam za Srdjana nisam ga lično poznavao ali saradjivao sam sa njegovom firmom Agropolje ,šteta ode mlad čovek...
 
Prodajem seme ambrozije, povoljno
7d9a1afe6d59ed0ddb6b8a261784ebff.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ko tri puta pobedi treba da bude počasni gost i uživa reputaciju majstor orač ali nema pravo više da se takmiči,ne znam jel Sale ispunio kvotu

- - - - - - - - - -



Da čuo sam za Srdjana nisam ga lično poznavao ali saradjivao sam sa njegovom firmom Agropolje ,šteta ode mlad čovek...

Ratatatui kvota ispunjena i premašena.

Danas bilo lepo na brazdi, takmičara dosta negde oko 45 i raznih tipova traktora i plugova (1-6 brazdi), malo bilo tvrdo i suvo ali takvi su uslovi, organizatori su se potrudili više ovaj put i nadam se da će biti još bolje.Takođe se zahvaljujem kolegama iz Svilajnca koji su bili na takmičenju i prevalili toliki put i nadam se da su imali šta da vide ( bar su bili počasni gosti, vip :osmeh:).
 
Drugar seje plavi mak,imao je i ove godine oko 4kj ali nzm da li mu je ostalo za prodaju. Pitaću ga pa se javljam.
 
Ni na fb nije aktivan..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh