Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da...treba 2 da je obore,mani se takve...vise ces ti da zapevas nego ona...usines ledja pa sta posle.
 
Tesko da ces ti da vidis neku zenu golu... Da svinja nosi gace ti ni onu stvar verovatno jos ne bi video.
 
Kad ste već kod oblina ... :osmeh: ...

U nekom kafiću jedna dama zanosnih oblina, izašla je iz WC-a i sela je za šank. Nagnula se napred i privukla pažnju barmena. On je pogleda znatiželjnim pogledom, a ona mu uzvrati još dubljim naklonom izazivajući ga da joj priđe bliže. Barmen joj priđe skroz blizu unoseći joj se u lice. Ona ispruži ruku i dotakne mu nežno bradu pa mu onda provuče prste kroz kosu i nežnim glasom upita: • Gospodine, da li ste vi vlasnik ovog bara?
• Nisam, gospođo! – sada već drhtavim glasom odgovori barmen i doda – ali, mogu mu preneti vašu poruku ukoliko to želite.
Žena nije dugo čekala. Spretno je prešla kažiprstom preko mladićevih usana raširivši ih lagano, polaaako, skroz polako te vrlo vešto stavi kažiprst između mladićevih usana i počne se poigravati mladićevim jezikom i nepcem. Vrlo uzbuđen mladić nekako profrflja: • Reci mi šta treba da poručim gazdi?
• Molim vas, recite mu da u WC-u nema ni papira, ni sapuna, ni peškira…













 
Drugari sto se mene tice zena treba biti visoka 1,8m I teska do 95kg Ali dobro rasporedjenih!!!!
Nisam nikad bio gadljiv na PROPELERKE boze sacuvaj, uvek sam DZENTLMEN udovoljim zenama,


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока



Jaka ko prva košnja deteline
 
Drugari sto se mene tice zena treba biti visoka 1,8m I teska do 95kg Ali dobro rasporedjenih!!!!
Nisam nikad bio gadljiv na PROPELERKE boze sacuvaj, uvek sam DZENTLMEN udovoljim zenama,


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

A Luka pa takva bi mene šamarala ko malog majmuna,jest da i ja imam 112 kg ali takve su prevelik zalogaj za mene:haha:
 
Nesto da joj se ne dopadne pa jos i da te bije...lakse 2 mrsavice po 50-60-te u klasi...gde od 95kg tu treba 10-brazni plug da preores:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh