Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poštovane kolege, da li neko od vas seje proso za ishranu ptica?

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Nikad nisam bio SHTREBER ali izgura I 2god fakulteta u roku dok mi nije pukao film
Kad sam video tada kako ljudi zavrsavaju drzavne fakultete zivot mi se smucio spakovao sam index I poceo da radim sad se kajem sto nisam zavrsio

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
2gxo9xc.jpg
[/IMG]
Koja sramota od buducih ucenika,ja kad se setim,sva mesta su bila knap puna,moj smer podrzavao 15 ucenika,posle se to jos prosirilo,ne kontam zasto buduce ucenike ne zanima komjuter i informatika,to je u osnovnoj skoli bilo trka da zauzmes mesto.
 
Negde je pisano o spiralama da se prave a ne mogu da se setim u kojoj temi. Ako neko zna gde bio bih zahvalan...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam gde da postavim pitanje, nisam naišao na neku temu koja se bavi olucima (cevima za odvod kišnice sa kuće), pa mogao bih ovde...
Naime, kupio sam veoma povoljno 2 komada po 5 metara oluka, ganc novi, nikada montirani, koji idu ispod crepa, bez rupe za cevi,nosača ili završetaka...
U dilemi sam, koji kraj oluka ide ispod crepa, a koji spolja?
Ovaj levo (širi, kao neki ukras, blago povijen) ili desno (uzak i verovatno se uklapa u sledeći nastavak pa se oba kraja izlupaju ili stisnu)?
Nadam se da sam bio jasan, a evo i slike...

20180719_144423.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh