Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možda je Terzić ovim gestom potencijalni novi ministar u najavi.
 
Ciju je medalju ustupio? Svoju? il neciju iz strucnog staba? ko se odreko svoje medalje?
A od ovog i drugog svakodnevnog uvlacenja u guzicu preCedniku mi se vec povraca. Gde je dostojanstvo ljudima?
Strasno sta je napravio od ove drzave i od DELA ovog naroda.......strasno !!!!!!!!!!!!!!
Samo ne znam ko od koga uci , AV od Kim Dzong Una ili obratno.......postacemo Severna Koreja
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko da bi prodao atmos za dimljenje/pecenje batakova.Treba mi neki malog kapaciteta za home made.
 
Nije opasno kada neki lep i atraktivan muskarac voli da se fotografise pa sad neko napravi fotke u zenskom drustvu neko voli pored luksuznih automobila a neko voli motive u prirodi ali ovaj nas ima NEKONTROLISANE PORIVE DA MU SE SVI ZAHVALJUJU i gledao sam stvarno mnogo drzavnika i nikada nije to bilo ovoliko izrazeno pa kada je dolazio u Smederevo pre dve godine stampale su se nalepnice na kojima je pisalo HVALA TI VUCICU ali osim ovog NAGONA ima jos jedna zanimljiva stvar kod naseg predsednika dok Terzic govori i zahvaljuje se na njemu se moze primetiti stidljivost i skromnost savio je glavu sto kaze MONTOYA kao da ni sam nije ocekivao ovu medalju GRIZE DONJU USNU a ruke kao kada smo postajali DJACI PRVACI i nije cak mogao ni da saceka da se zavrsi govor NOGE SU SAME KRENULE KA TERZI sad nesto razmisljam mozda su i od SLAVOLJUBA MUSLINA TRAZILI PRIGODAN GOVOR ko bi ga znao ma uvek bilo UMILJATO JAGNJE DVE SISE SISA
 
Citam da nam u Novembru stizu cestitke od vodoprivrede za II III i IV kvartal 2018. Ala ce biti para u budzetu za hvalisanje, a nama dizel 200 din.....ej.
 
Kada bi nasem narodu ovog momenta oduzele raznorazne kartice iz banaka [znaci kada bi se narodu zabranilo da trosi nezaradjeno ] odmah bi krenuo GRADJANSKI RAT ne bi se cekalo do nove godine dug je to period odmah bi krenuo HAOS jer KESA ne da nema nego je ovo BRUKA ali upravo ZBOG TROSENJA NEZARADJENOG stice se nerealna slika BUNARA U KOM SE NALAZIMO .Bas bi voleo da znam informaciju KOLIKO ZADUZENJE IMA NAS NAROD PO BANKAMA omca oko vrata se steze polako predsednik trlja ruke kako je vaskrsaoi Srbiju i napravio nebeski posao a inace izvrsitelji su krenuli da rade dolaskom naprednih 1914 najlaksa je smrt koja nastupi omah boom i gotovo a ovo sto rade NAPREDNI je gore od Kineskog mucenja ovi su sampioni satiranja nervnog sistema narod je RAZVALJEN kao da je gurnuo glavu u kosnicu sa pcelama
Nama samo bog moze da pomogne ovo je HIGHWAY TO HELL sa TOMOM GROBAROM kao suvozacem i glavnim vozacem koji vozi niz kanjon Morace Aca Vucica prosto nas je sramota koliko je dobro nekada pomislim da je nekada i bolje da rukovodstvo pokupi pare i ode negde na Bahame,Kipar ili Virzdin islands jer je tako mnogo bolje i njima a srecan je i narod sto se oslobodio bede ali najgore je kada vlast ostane I NE ZELI DA ODE jer kada odu narod ima nadu da ce doci neko strucan i normalan a posto su ovi bacili sidro na duzi vremenski period mozda i dozivotno nada se gubi ostaje samo bol i patnja istrosenog nebeskog naroda
 
Poslednja izmena:
jer kada odu narod ima nadu da ce doci neko strucan i normalan a posto su ovi bacili sidro na duzi vremenski period mozda i dozivotno nada se gubi ostaje samo bol i patnja istrosenog nebeskog naroda

Ne nadaj se previše boljem niti ako slučajno odu. Sve je to manje, više isto, kako kod nas, tako i kod vas. Uglavnom važi ona: "sjaši Kurta da uzjaši Murta". Nitko se ne odriče dobrog, osim kad je primoran. A danas se, možda više nego ikada, primjenjuje stara rimska uzrečica: posvađaj pa vladaj.
 
Kod koga je stigao Lidl, kakvi su utisci, koliko treba da se urani da se bude prvi u redu, kakvi su sendvici??
 
Из Печењевце бре.....возом ујутру у пет до пет....

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
ZA IWANHA Sveti je jasno druze Iwanho jer isti scenario je na celom Balkanu zaduzivanje,krediti i sto vise kredita uzeti ali ne upotrebiti racionalno i pametno ODLIV MLADIH ljudi svakodnevno RASPRODAJA svega onoga sto vredi i kada mladi ljudi upisuju fakultet roditelji ih savetuju STA CE TI MASINSTVO ,STA CE TI POLJOPRIVREDA sta imas od toga PA CES POSLE NA MOJ VRAT nego da zavrsis nesto pametno I NA BUDZET DA SE ZAPOSLIS I DA TE BOG VIDI koje jos video vajde od proizvodnje i proizvodnih delatnosti a ono kad pogledas pametno ljudi zbore medjutim posto nicija nije gorela do zore znam neke mladje ljude koji su dali otkaz na budzetu i otisli za Sloveniju da voze kamion jer uzeo covek stambeni kredit i kada mu banka odbije ratu ili da radi paralelno jos jedan posao ili da skace u LADNU MORAVU.[fakultetski obrazovani ljudi odlaze u Sloveniju a kazu da Slovenija nije zapad ]nego iako je slicno i kod vas meni se cini da je KOLINDARA nebeski fajter i bezkurpulozan borac za svoj narod daje se maksimalno za tu pricu a ova nasa suvopicasta premijerka nesto je zapostavila i selo i grad uhvatila je neka doktorka u semu i sad tu radi SLAJFERICA DANONOCNO i OSUSILA SE SKROZ a ona je i ovako bila bledunjava i neuranjena a ova mala doktorka je videla da je to neiskvareno dete i ISKORISCAVA JE MAKSIMALNO nego sto tu trpi posao jer tesko je PARALELNO PRATITI a ne zapostavljati drzavnu funkciju.Kako je u Hrvatskoj ima li ZDRAVOG KESA MI SMO KAKO KAZU U MEDIJIMA VODECA ZEMLJA U REGIONU ali verujem da ste i vi odma uz nas kakva je situacija kod vas i DALI JE BITNO ZBOG PROSPERITETA DA mlad covek bude clan vladajuce stranke veliki pozz za tebe od MARINERA
 
Kod nas je sve tako krasno da o tome nemam volje ni pisati. :haha:
Kao što sam prethodno napisao, nema neke razlike, barem za običnog malog čovjeka, na cijelom Balkanu. Možda je tek u Sloveniji malo, malo bolje.
Oni koji nemaju ovlasti vole sve obećati, a kad dođu u mogućnost to provesti, onda su jednaki, ili čak gori od prethodnika.
 
Kod nas je sve tako krasno da o tome nemam volje ni pisati. :haha:
Kao što sam prethodno napisao, nema neke razlike, barem za običnog malog čovjeka, na cijelom Balkanu. Možda je tek u Sloveniji malo, malo bolje.
Oni koji nemaju ovlasti vole sve obećati, a kad dođu u mogućnost to provesti, onda su jednaki, ili čak gori od prethodnika.
Naravno da nema razlike na Balkanu, kako i da bude kada smo svi okupirani. Kada se Srbija oslobodi, ne treba samo da oslobadjamo i ginemo za druge, kao što smo to radili pre 100 godina.
 
DqvMSlMXQAELwnn.jpg:small
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh