Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mirosti uzmi gotov začin ALIMENTA novi sad smesu glave kože kosti dobro raskuvaj iseckaj proberi i puni nema greske oko 20% corbe i bude grom

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam samo zeznuo što nisam ubacio kožure u smesu da bolje vežu masu.Jeste se kuvalo sa kožurama i papcima ali sam odvojio i hoće da se raspada sada.Mirosti sledeća tura će biti poboljšana verzija i naravno degustacija je neizostavna.
 
Nema slicne teme pa da pitam ovde. Ima li gripa kod vas? Ovde dosta ljudi, narocito deca obolelo. I mene sastavilo tri dana ne mogu glavu da dignem. I dosad sam imao grip, ali sa ovolikom glavoboljom nikad.
 
Ja probao da pravim sunkaricu po receptu iz teme i nesto sam zajebao,nije htela da se stegne i da se sjedini....

Ima li neko neku ideju kako da to bolje izpadne

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Nema slicne teme pa da pitam ovde. Ima li gripa kod vas? Ovde dosta ljudi, narocito deca obolelo. I mene sastavilo tri dana ne mogu glavu da dignem. I dosad sam imao grip, ali sa ovolikom glavoboljom nikad.

Ovdje je bio vrhunac prije mjesec dana , ne djeluje na sve isto, neki morali da odleze i vise dana a nekima nista. Bilo i umrlih , kronicni bolesnici.
 
Mog poštara nema već duže vreme. Pre neki dan čujem da je zbog gripa na aparatima. Cela porodica zaglavila u bolnicu a on je u najtežem stanju.
Edit: inače ima oko 35god. Mlad čovek, snažan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam samo zeznuo što nisam ubacio kožure u smesu da bolje vežu masu.Jeste se kuvalo sa kožurama i papcima ali sam odvojio i hoće da se raspada sada.Mirosti sledeća tura će biti poboljšana verzija i naravno degustacija je neizostavna.

Kad ne uspeju švargle jel valja ovako za fruštuk?
 
Po meni samo još koje kuvano jaje i to je to...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Vrlo lako smo od raspada SFRJ preko izraelskih krava prešli na švargle.... ma nek ide život... jednom se ore...
 
Ma ko šljivi izraelce,i novi svetski poredak,i svetsku politiku,i sve u krasni,jednom se živi..
Nećete na forumu rešavati takve probleme...
Dakle okrećemo se švargli i ostalim djakonijama svinjarije...treba mslo i uživati u životu... jebeš ti sve ostalo kad si nesrećan i nepronadjen,usamljen i ostala sranja,pa tu ti neće pomoći ni 5k plata u EU...
 
Baća ne bih ja tu ništa dir'o.Mislim na sliku đakonija naravno a eventualno neki glazirani sok umesto piva ako neko ne konzumira jel.
 
Joj što se subotom najedem bijelog luka .:osmeh: . Žena mi često ode kod svastike a ona mi neda , a ja neidem u kafanu nikad subotom jer tad klinci izlaze pa prvo rakijica , slanina , ljuta paprika al friška iz uvoza i bijeli luk .
 
Može da se nasecka koji čen belog luka i pomeša sa crnim tokom pečenja roštilja,bude lepa kombinacija pogotovo kada crni lepo omekša i upije sokove iz mesa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh