Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda je pogresna tema ali ne znag gde bih drugde trebao da pitam.
Jedno pitanje za iskusnije forumase,greskom sam se odjavio sa sa foruma sa jednog telefona i sad kad hocu da se ponovo prijavim jednostavno nece,lozinka i korisnicko ime 100% ispravni,sta bi mogao biti problem ili greska?
 
Radi Tehnocontrol iz Novog Sada.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Џаба, није на релацији Сента - Суботица

Послато са IQ1019N уз помоћ Тапатока
 
Pss Vrbas,a verovatno i pss Sombor. Probaj da zoves i pitas. Cak su iz pss vrbasa izlazili na teren ako se sakupilo vise prskalica...
 
Tata ga je jednom zvao jer nam je hitno trebao traktor. Hoce i preko telefona da spusti cenu. Kolko sam iz price cuo, doteravao je skoro nekog Fendt-a od 115-120ks na popravku menjaca u susedno selo.
Cvejo, ako ti treba trakor ili masina, covek za preporuku. Letos smo od njega kupili cisternu za osoku. Dovovzi dobre i ocuvane masine. Ima dosta masina koje nisu na oglasima.
https://www.polovniautomobili.com/skoric-agrar
 
Tata ga je jednom zvao jer nam je hitno trebao traktor. Hoce i preko telefona da spusti cenu. Kolko sam iz price cuo, doteravao je skoro nekog Fendt-a od 115-120ks na popravku menjaca u susedno selo.
Cvejo, ako ti treba trakor ili masina, covek za preporuku. Letos smo od njega kupili cisternu za osoku. Dovovzi dobre i ocuvane masine. Ima dosta masina koje nisu na oglasima.
https://www.polovniautomobili.com/skoric-agrar
Takodje preporucujem coveka, Milenko, skroz korektan covek i od reci, svaki dogovor moguc, stvarno sve najbolje,retko posten trgovac! Mehanizacija kao sto kolega Toma rece tacna i bez greske.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
NApravio sam pre neki dan s...je, busio zid i naisao na kabal po napon, ogulio fazu i nulu . Znam da bi po propisu sada tu trebao da ustemujem 2 kutije, izbacim to parce kabla i ubacim zdravo. Ali , da li ima jos neko resenje za ovo?
Tako mi i treba kad nisam jos nabavi onaj tragac za instalacije
 
Drug,i ja sam tako kod komšija.....Ajde samo na brzinu da izbušim i utiplujem za garnišlu za zavesu, i cap,stade bušilica i nestade struja....U mraku do 10 sati uveče sam štemao zid i krpio....
Kreten koji im uvodio struju u letnju kujnu im stavio kabal ukoso na kutiju...
Popizdeo sam...
 
NApravio sam pre neki dan s...je, busio zid i naisao na kabal po napon, ogulio fazu i nulu . Znam da bi po propisu sada tu trebao da ustemujem 2 kutije, izbacim to parce kabla i ubacim zdravo. Ali , da li ima jos neko resenje za ovo?
Tako mi i treba kad nisam jos nabavi onaj tragac za instalacije
Nastavi i izoliraj dobro trakom
 
drug,i ja sam tako kod komšija.....ajde samo na brzinu da izbušim i utiplujem za garnišlu za zavesu, i cap,stade bušilica i nestade struja....u mraku do 10 sati uveče sam štemao zid i krpio....
Kreten koji im uvodio struju u letnju kujnu im stavio kabal ukoso na kutiju...
Popizdeo sam...
а ја тако у рођеној кући исти случај....запеле жене у кући гарнишла па гарнишла......још псовао епс.....срећа па само тај штекер где бушилица била није имао струје. мајстор који је увлачио струју изгледа ту журио па укосо исто пустио.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh