Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja poslao.

Inace, moj komsija uspesno izlecuje od epilepsije. Samo nisam bas u toku na koji nacin i koje oblike. Uglavnom radi to prirodnim putem.
 
I ja sam poslao, znam da jedna poruka ne znaci puno, ali eto, nadam se brzom oporavku.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Upališ tv ono VLADAR ladi zube sve cveta BDP i ostale gluposti
Reko idem da prošetam alat u autu a i nisam dugo šetao
Idem ulicom kome god DOBAR DAN nazovem gleda me ko budalu,
Skim god se upitam pozdravim kaze al si HAPPY? A ja ono normala?
Odes u bircuz ono matorci ceo dan piju 3 pive i hvale ga, A upalili tv i gledaju ono dno dna one murve i dzankoze ono zlo rijaliti
Odes u kafić ono opet ispraćaj idu momci za SLO, SK, otisla ih sila mnogi ih osudjuju, ja kažem biblijsku recenicu ko nije gresan nek prvi baci kamen, nemaju momci nikakve perspektive BEZZEMLJASI
Reko ja neću nigde izdrzao je seljak svasta na plećima izdržacu i ja moje breme iznecu svoj krst
Odem do MZ seoske da kopiram nesto i počne VRBOVANJE aj u našu partiju tebe narod voli,tapšanje po ramenu ugostili me ko u 'otelu reko manite se ćorava posla ni moj djed nije tio u partiju
Gledam narod po ulici smrčen i namrčen pola alkosi a pola na antidepresivima žalost!!
12 god sam bio u NS i gledao takve
Rekoh sebi pre 2god idi nazad u selo kakva je perspektiva ziveti u kokošinjcu u oblakoderu
A sad i ovde isto svi u frci zurbi jedva ruku dignu da se jave a kamoli pruže
Cekaju decu pred skolom reko sto ih cekate kaze ima diler!!!!!
Kad ono seoski GARAGANI u djipu X6
E Srbijo dokle si stigla!!!!
Za decu nemas leka ni bolnice porukom SMS se leče EJ!!


Zapita se covek
Živim u zemlji gde su na ceni prevaranti licemeri murve dzankoze i ostali šljam, ima li normalnih osoba koje cene porodicne i moralne vrednosti??? Ako ima gde ih naći?
Za badnjak sam isamarao neku decu sto su pusila travu, zvali me roditelji da me pljuju i vredjaju, rekoh im da bi sutra bio srecan da imam dete i da ga neko isamara kad se drogira!!!
Zlo vlada !!!!
Pa ovde u maloj sredini su uvek postojali kodeksi ponasanja!
A sta sad žurka ludnica blud razvrat zlo i naopako!!!
Tačno ću salaš dići u atarima i pobeći u izolaciju

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh