Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zar je pred izbore dovoljno svega 25 dinara po litri, za tako veliku narodnu masu tj biracko telo?
I ako donesu tu uredbu sutra, da li ce morati i na nju da se ceka 8 dana da bude na snazi ili ne?

- - - - - - - - - -

Jel istina da ce stvarno blokirati auto put Beograd-Nis, dok se ne utvrdi istina za saobracajnu nesrecu kod Doljevca?

Autoput do sada nikada nije bio blokiran, koliko me secanje sluzi, pa verovatno nece uspeti ni sada.

https://www.espreso.rs/vesti/drustv...emo-autoput-beograd-nis-stigla-opasna-pretnja
 
Od kad AV krenuo u kampanju na sva usta poljoprivreda, narocito gorivo. Malopre ministar na RTSu. Bar ce moci da opravda "planskim radom" svojih 1-1,5 miliona glasova koje kao po obicaju dobiti.
Ne bih da zvucim nezadovoljno ali draze bi mi bilo da vidim izraz svevisnjeg kad izgubi nego tih par litara goriva.
 
http://rs.n1info.com/Biznis/a459929...elje-poljoprivrednici-ce-biti-zadovoljni.html




Bio sam siguran da ce neka mera biti doneta.....
I do sada su bili izbori,pa nije bilo regresa za naftu.Ne plasi se on da ce izgubiti na izborima.Plasi ga to da bi se mogao odigrati bojkot izbora,a nezadovoljni da izadju na ulice.
Ako isplate zaostale subvencije do kraja marta plus ova subvencija za naftu,poljoprivrednici ce,po mom misljenju biti umireni (bar Vojvodina) pa ce izaci na izbore a ne na ulice.
Ipak je AV ucenik najveceg demagoga posleratne srpske istorije Seselja.

Protesti pokazuju da je potrebna nova politicka snaga koja ce imati nacionalni i socijalni program.Nesto poput Orbana ili Kacinjskog.Za sada takve snage nema.I do daljeg nastavljamo po starom....U medjuvremenu ce se iseljavati i umirati sve vise ljudi,ekonomija zemlje ce sve vise slabiti,kao ukupno i citav imunitet drustva.
 
Kako sam čitao neće se čekati samo 8dana na uredbu. Nedimović reče da će da se potrude da požure, da regres krene kad krene setva.
Što se učitelja tiče,skoro je bio oglas u Engleskoj, agencije TBI (Toni Blera) u kome su se tražili stručnjaci lobiranja za rad pri srpskoj vladi. Učitelj Šešelj skoro reče “ja ne mogu da nađem grešku jedino AV, zato ga ne kritikujem. Kad budem našao, kritikovaću ga”
Više je diskutabilno ko je ovde čiji isprdak. Toni Bler je svakako pobednik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
http://rs.n1info.com/Biznis/a459929...elje-poljoprivrednici-ce-biti-zadovoljni.html




Bio sam siguran da ce neka mera biti doneta.....
I do sada su bili izbori,pa nije bilo regresa za naftu.Ne plasi se on da ce izgubiti na izborima.Plasi ga to da bi se mogao odigrati bojkot izbora,a nezadovoljni da izadju na ulice.
Ako isplate zaostale subvencije do kraja marta plus ova subvencija za naftu,poljoprivrednici ce,po mom misljenju biti umireni (bar Vojvodina) pa ce izaci na izbore a ne na ulice.
Ipak je AV ucenik najveceg demagoga posleratne srpske istorije Seselja.

Protesti pokazuju da je potrebna nova politicka snaga koja ce imati nacionalni i socijalni program.Nesto poput Orbana ili Kacinjskog.Za sada takve snage nema.I do daljeg nastavljamo po starom....U medjuvremenu ce se iseljavati i umirati sve vise ljudi,ekonomija zemlje ce sve vise slabiti,kao ukupno i citav imunitet drustva.
Nisam političar kao ti,ja sam za motku i uza zid,ovo za vošu sa i bez isplaćenih subvencija tu av dobija glat,sila je hrvata,bunjevaca,mađara i srbi su tu,i sve ono starije će glasati za av u smislu koalicije njihovih nacionalnih političara,mladi su većina otišli,ko je ostao glasa za svoje,cenim 10-15% glasa za opoziciju,a mladi iz mađ. nac. zajednice ako ne glasa za pastora glasaće za mozgalom(jaki nacionalisti mađarski),tako da sever voše glasa za av i tu dobija 60 % sa svim svojim koalicionim partnerima.
 
Ako se prodajete za tih 20 dinara po litri onda stvarno trebaju jos jace posle da vas je.. i da vam skidaju kozu sa ledja za bolje i niste .Velika greska kod Srba je sto sve brzo zaboravljaju to ima da nas unisti
 
Bilo kako bilo opet dobija izbore laganini, opozicija nikad slabija a penzioneri, uopste starija populacija ce ga podrzati. A nama jedino ostaje da i dalje slusamo prazne price i da gledamo kako mlate praznu slamu.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Najbitnija stvar je da se ne izadje na izbore ne podrzavam nikog jer su svi lopovi i svi su procitani sta i kako rade ,dzabe da glasaju i svi penzioneri za njega ako ne predju 50% izlaznost kao da niko nije ni glasao ,razmislite samo zasto uvek pozivaju da se izadje na izbore i jure uvek da predju tih famoznih 50 % sve se radi u dogovoru sve stranke imaju neku korist kako ko se ogrebe ,drugo mora se ozbiljno razmisljati da se osnuje poljoprivredna stranka jer zasto bi poljoprivrednik glasao za bilo kog drugog osim za sebe jer valjda je tako normalno i tako bi trebalo da bude .
 
Najbitnija stvar je da se ne izadje na izbore ne podrzavam nikog jer su svi lopovi i svi su procitani sta i kako rade ,dzabe da glasaju i svi penzioneri za njega ako ne predju 50% izlaznost kao da niko nije ni glasao ,razmislite samo zasto uvek pozivaju da se izadje na izbore i jure uvek da predju tih famoznih 50 % sve se radi u dogovoru sve stranke imaju neku korist kako ko se ogrebe ,drugo mora se ozbiljno razmisljati da se osnuje poljoprivredna stranka jer zasto bi poljoprivrednik glasao za bilo kog drugog osim za sebe jer valjda je tako normalno i tako bi trebalo da bude .
Slažem se a ko će biti predsednik,zamenik...:ppozdrav:Tu će tek da bude,Da li ratar,stočar,povrtar,voćar.I mi smo dosta razjedinjeni.I izabrani bi brzo otišli niz reku mita i korupcije.Takav smo mi narod i nema nam spasa dok svi ne odemo u ...
 
Ishod se zna nema ko da im parira
DJB (dosta je bilo) imaju neku pricu ali to se strmoglavo promeni smi se dobije upravljacka palica
Uz sve to imaju i 1,5 miliona preminulih glasaca - a ocigledno je da im zapad dozvoljava, a sto i ne bi kada im vire iz bulje.
Glasacu za njih, ali ne zato sto im bas verujem nego eto da kao podmetnem nogu ovim gmazovima, a bas mi idu na zivce sa svojom primitivnoscu.
 
Poslednja izmena:
Najbitnija stvar je da se ne izadje na izbore ne podrzavam nikog jer su svi lopovi i svi su procitani sta i kako rade ,dzabe da glasaju i svi penzioneri za njega ako ne predju 50% izlaznost kao da niko nije ni glasao ,razmislite samo zasto uvek pozivaju da se izadje na izbore i jure uvek da predju tih famoznih 50 % sve se radi u dogovoru sve stranke imaju neku korist kako ko se ogrebe ,drugo mora se ozbiljno razmisljati da se osnuje poljoprivredna stranka jer zasto bi poljoprivrednik glasao za bilo kog drugog osim za sebe jer valjda je tako normalno i tako bi trebalo da bude .

Mislim da upravo tu grese svi. Upravo zbog ne izlaska na izbore vecine oni ce i da dobijaju. Jer njihovi glasaci izlaze sigurno , a mislim da na izborima za parlament nema donje granice za izlaznost ( nisam proveravao). Znaci sto manja izlaznost superiornije dobijaju. Kad bi izlaznost bila neverovatnih 60tak% i vise mislim da bi ostale stranke imale vece sanse da predju cenzus i da pomrse racune svevisnjem. Slazem se da nemamo neki preterani izbor kvalitetnih ljudi i stranaka za glasanje ali mislim da ipak treba izaci i glasati.
Sticem utisak da se sad bacaju u politiku samo oni koji bi da namlate pare, nema tu vise politike iz ubedjenja i zelje za napretkom drzave, i boljitak naroda. Samo licni interes.
 
ДЈБ Је тренутно најквалитетнија опозиција,поготово Бранка Стаменковић.али авај,такви не долазе на власт.

I da dođu ne vredi, jedan čovek ili par ljudi ne mogu da urade sami ništa,dok god se mi kao ljudi ne promenimo,tj. ne promenimo naša shvatanja.
 
I ja mislim da je kolega bbrs u pravu . Nasjedamo na to da obavezno izedjemo i da dajemo glas najjačima ako ne glasamo , pa naivni onda glasaju za opoziciju , a kod nas su to ista govna.
 
Znaci na mitingu u Pancevu gde se uglavnom skupila NASA INTELEKTUALNA ELITA ,SKOLOVAN KADAR SA BUDZETA IZ CELE SRBIJE stavljena je bodljikava zica da se ucesnici mitinga ne bi udaljavali sa lica mesta i da bi televizija mogla da snimi kvalitetne kadrove jer je ranije primeceno da se intelektualci KOJI SU DOBROVOLJNO KRENULI NA OVAJ PUT udaljavaju i gledaju da samo rutinski odrade posao sto narusava filharmoniju istog tako da ovoga puta ako bi neki ucesnik mitinga pozeleo da ode do toaleta ljudi kod bodljikave zice ga fotografisu znaci dali je mala ili velika nuzda MORA BITI FOTOGRAFISAN I BRIZLJIVO EVIDENTIRAN A TI PODATCI SE DALJE PROSLEDJUJU U BAZU NA DALJU OBRADU Izuzetna inteligencija i nadahnuce krasi coveka koji se dosetio ove fore kao baba Sera sa fotoaparatom i evindetiranje .Ove metode su verovatno ubacene nebili predupredili i uneli malo discipline kod naseg coveka tj sugestija kako i na pravi nacin da se baci akcenat na nesto bitno i vazno.Doduse mozda je ova nuzda nekada i na nervnoj bazi ima i toga ali fotoaparat je ipak pun pogodak pa neka razmisli pre nuzde da li zeli da bude fotografisan ili ce da trpi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh