Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja to što je tanje držim 2 nedelje...isto je odsolim pre susenja...
 
U toj grupi mi je najjace kad neko ponudi nesto za prodaju ili oce da kupi u roku od 5 minuta ima njih 10 kojim bas to treba.
 
Ali najbolje je kada se javi sestra Milesa majko mila pa to tek onda vidis koliko ima drkosa na fb-u sve nezenje i na kravu bi naskocili!
 
Mene su izbacili odande zbog nje a samo sam je pitao da li dobro meša njena mešaona jer sam bio u fazi kupovine iste. :osmeh:
 
U stvari su shvatili da si perverzan

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kako da ne.Ja sam bio skroz ozbiljan za razliku od velike većine čak mi je lepo i odgovorila a bitange me prijavile.
 
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/...udi-pocetnu-placu-od-2000-eura-bruto/8221187/




Pre neki dan pomiinjah SS-ovce.Kad ne lezi vraze,Svabe jos efikasnije nego sto sam ocekivao.Komsije se vec odusevile.....
Ko donese dedinu uniformu sa slovom U odmah porucnik......:haha::haha::haha:A tek ako je od dede ostala uniforma iz divizije Princ Eugen,odmah kapetan :haha::haha::haha:Salim se!!!

Ovo objasnjava naprasnu rehabilitaciju pripadnika ove divizije pred sudovima u Srbiji.Takodje objasnjava i ekspresno dobijanje nemackog drzavljanstva posle 48 meseci rada u Nemackoj po slovu novog zakona....Nema smisla da SS oficir bude stranac....:haha:
Doduse Internet vec kaze da su SS formacije bile multietnicke i multinacionalne.

http://furymovie.wikia.com/wiki/SS_marschiert_in_Feindesland
 
Deks ona se nikada nije uvredila jer uvek pitanje bude zabavnog karaktera i nikako prostačko kakvih obično bude ali eto neko ne razume šalu i prijava leti. :haha:
N.A bi li nam objasnio kako od mleka ispadaju zubi?
 
Salim se Maticu.
One grupe su mi se upravo iz tog razloga smucile. Sve glupsoni i neradnici, kad mu udjes na profil, sve slike iz kreveta u horizontalnom polozaju, mnogo mojih komsija i poznanika ima tu, pa kad vidim ko sve komentarise i pravi se pametan a ne ume vola u **greška da ubode, svaka dlaka mi se dize.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
milesa-696x456.jpg


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh